500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

AE

AE

Společnost AE s. r. o. představuje stabilního hráče na trhu půjček, jelikož zde funguje již od roku 1999. Jde o dynamickou a zavedenou instituci, která dbá na kvalitu a drží se kodexu správného úvěrování. Společnost nabízí produkty bankovní i nebankovní sféry a každoročně navyšuje svůj podíl na trhu půjček a hypoték. Od roku 2008 pak společnost AE nabízí leasingové produkty, které dále rozšířily bohaté portfolio této firmy.

Profil společnosti AE

Společnost AE garantuje prostřednictvím svých produktů kvalitu a jistotu. Hlavní hodnoty pro firmu jsou realita, ochota a flexibilita při přístupu k zákazníkům a jejich informovanosti. Společnost AE vždy nabízí poctivý produkt za poctivých podmínek bez skrytých poplatků či sankcí. Vše velmi transparentně a pro klienta přehledně. Společnost má sídlo v Brně, avšak zastoupení v řadě měst po celé České i Slovenské republice.

Produkty společnosti AE

Společnost AE začínala jako specialista na řešení exekucí a prodejce úvěrových produktů. Toto portfolio v současnosti tvoří podstatu celé firmy. Hlavní náplní je samozřejmě půjčování peněz žadatelům ve formě půjček bez registru, půjček do 3 dnů či půjček bez potvrzení příjmů. Dále samozřejmě tato zavedená instituce pomáhá s řešením přeúvěrování, exekucemi a celkovou konsolidací stávajících půjček. Velmi zajímavou složkou jsou i hypoteční produkty, kdy AE nabízí bankovní hypotéky, hypotéky bez příjmů či klasické americké hypotéky. Podnikatelé zde rozhodně také naleznou dostatek možností pro financování svých potřeb. V nabídce jsou produkty účelové, na rozjezd podnikání, na provoz či akvizice. Vše velmi jednoduše a snadno zařaditelné a rychle schvalované. AE totiž sází na kvalitu, rychlost a flexibilitu svých produktů.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.