500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Banco Popolare

Banco Popolare

Banco Popolare Česká republika, je akciovou společností pod záštitou mezinárodního bankovního domu Banco Popolare Gruppo Bancario. Jde o jednu z nejvýznamnějších italských bank, která svou tradicí sahá až do roku 1867. Aktuálně banka obhospodařuje více než 3 miliony klientů na více než 2 300 pobočkách v zemích jako je Itálie, ČR, Velká Británie, Švýcarsko či Lucembursko. Banka expandovala i na východ, kde dále rozšiřuje své pobočky a služby.

Zaměření Banco Popolare

Banco Popolare je, jak sama říká, univerzální komerční bankou. Individuální klientelu přímo nevyhledává, zaměřuje se spíše na menší a střední firmy. Podnikatel je pro banku hlavním klientem, pro kterého nabízí detailní služby na míru. Samozřejmě, že banka nabízí produkty i soukromým fyzickým osobám, jelikož právě vklady těchto osob nejčastěji slouží na financování úvěrové politiky banky a Banco Popolare rozhodně není výjimkou.

Produkty Banco Popolare

Banco Popolare rozděluje své zákazníky na dva segmenty. Občany a firmy. Pro občany nabízí široké portfolio produktů, kde největší výběr je samozřejmě u běžných účtů a kont. Vše začíná u klasického běžného účtu, přes online konto, prima kont, grande konto až k vázanému účtu. V oblasti platebního styku pak Banco Popolare nabízí jak tuzemské tak i zahraniční operace, jelikož sama funguje jako člen mezinárodní skupiny působící v řadě zemí Evropy. Spořící produkty představuje Termínovaný vklad, kde je možné za jasně stanovených podmínek spořit své peníze na předem určené datum. Samozřejmostí je propracovaný systém internetového bankovnictví, platebních karet a množství dalších doplňkových služeb. Pro firemní klientelu nabízí Banco Popolare celé spektrum nejrůznějších účtů a kont přesně podle požadavků. Díky propracovanému úvěrovému systém je navíc banka schopna nabídnout i širokou paletu úvěrů a půjček, které jsou pro podnikatele prakticky vždy stěžejní.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.