500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky představují finanční produkty od bankovních institucí. Tedy od firem, které mají od České národní banky povolení. Banky jsou nejstabilnějšími institucemi v zemi. Nabízejí standardizované a dozorované služby, které jsou dennodenně kontrolovány, aby žadatel a klient banky nebyl výrazně znevýhodňován. Největší zájem je samozřejmě o bankovní půjčky. Ty představují největší objem prostředků, které banky nabízejí ať už soukromým osobám či společnostem. Bankovní půjčky fungují jako hnací motor ekonomiky a bez nich by celý svět byl takřka ztracen.

Velké instituce

Banky v České republice jsou obvykle součástí velkých nadnárodních korporací, které mají s bankovními půjčkami zkušenosti z celého světa. Náš trh se prakticky ničím neodlišuje a pouze kopíruje zkušenosti s úvěrováním ze zahraničí. Díky těmto nadnárodním stykům a zkušenostem se k nám tedy dostávají aktuální a moderní produkty, které v reálném čase řeší problémy občanů naší země s půjčováním peněz. Bankovní půjčky jsou tak připraveny přímo na míru, jelikož korespondují s aktuálními požadavky klientů. Tím získává bankovní sektor nezastupitelnou úlohu na celém finančním trhu.

Druhy bankovních půjček

Banky nabízejí opravdu široké možnosti půjčování peněz. Ať už jde o klasické kontokorentní přečerpávání běžného účtu, spotřebitelské úvěry či dokonce objemné hypotéky. Banky nabízejí prakticky vše, co může kdokoliv potřebovat. Díky takto široce pojatým službám a komplexní nabídce mohou žadatelé často spojit několik služeb u jedné instituce a tím ušetřit nemalé prostředky. Bankovní půjčky jsou toho jasným důkazem. Jedna půjčka může nahradit druhou, či se mohou konsolidovat navzájem. Vše za nižší poplatky a bez zbytečného papírování, jelikož daná banka již o vás vše potřebné ví. Bankovní půjčky jsou pak pro stálé klienty dlouhodobě podstatně rychlejší a nenáročnější.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.