500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Bezva půjčka

Bezva půjčka

Bezva půjčka je společností, která funguje s administrativní centrálou ve Dvoře Králové nad Labem. Společnost funguje na trhu již několik let a poskytuje řešení finančních problémů prakticky každému. Jde o profesionální tým pracovníků, který díky menšímu významu dokáže plnit požadavky zákazníka obratem a vyjít mu vstříc za každých okolností.

Bezva půjčka nabízí

Bezva půjčka nabízí jedinečný produkt a velmi rychle vyřešit problém s vašimi financemi. Jednoznačnou výhodou této společnosti jej její přístup. Každý žadatel má přiděleného svého asistenta, se kterým celý proces konzultuje a společně s ním půjčku uzavírá. Úspěch si Bezva půjčka získala především díky garanci kvality a neúčtování žádných poplatku za vyřízení či poradenství před schválením úvěru. Veškeré náklady jsou spojené až předáním peněz a následným splácením. Pokud není úvěr poskytnut, žadatel neplatí vůbec nic.

Produkt Bezva půjčka

Bezva půjčka nabízí dvě možnosti úvěrování. První volbou je Půjčka na cokoliv. Druhou variantou pak nebankovní půjčka. Vždy je daná půjčka a žádost o ní realizována prostřednictvím snadného online formuláře, jehož vyplnění nezabere mnoho času a klient do něj napíše všechny potřebné údaje pro společnost, aby mohla rozhodnout, zda mu peníze přidělí či nikoliv. Po odeslání vyplněného formuláře společnost obvykle do 24 hodin kontaktuje žadatele a vyrozumí ho o rozhodnutí a dalším postupu.

Podmínky přidělení peněz u Bezva půjčka

První podmínkou je stáří od 18 do 70 let. Tedy osoby v produktivním věku. Dále je třeba, aby žadatel byl občanem České republiky, popřípadě republiky Slovenské, avšak s trvalým pobytem na našem území. Při vyřízení je nutné doložit výši příjmu, buď tedy od zaměstnavatele, pomocí důchodového výměru či pomocí daňového přiznání. Obvykle není poskytnut úvěr lidem ve zkušební době. Ale vždy je vše závislé na osobě žadatele a jeho domluvě s asistentem.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.