500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Broker CZ

Broker CZ

Broker CZ je společností s ručením omezeným, která byla založena v roce 2002. Tato instituce má velice široké pole působnosti, jelikož se zabývá řadou činností od ekonomického poradenství, přes koordinaci developerských projektů až po investiční výstavbu a realitní činnost. Velmi úspěšná je společnost i na poli úvěrování a hypoték.

Profil společnosti

Společnost se snaží dlouhodobě dodržovat vysoké standardy poskytovaných půjček a nabízet komplexní řešení svým obchodním partnerům. Broker CZ díky svému rozmanitému podnikání dokáže firmě či soukromé osobě pomoci vyřešit problémy s financováním a to ne pouze krátkodobě, ale umí nastínit i následný postup, řešení úvěrování a celkově vhodně poradit a připravit celou proceduru.

Produkty Broker CZ

V oblasti úvěrování nabízí Broker CZ jedinečný spotřebitelský úvěr ze své dílny, kdy půjčuje na cokoliv velmi rychle, jednoduše a za skvělých podmínek. Tato půjčka je vhodná pro zaměstnané, důchodce i ženy na mateřské dovolené, jelikož Broker CZ se snaží vycházet vstříc prakticky každému. Důležitý je pouze věk žadatele nad 18 let a zajímavou podmínkou pak bydliště v Praze či okolí. Spotřebitelský úvěr je neúčelová půjčka, takže žadatel může prostředky z něj získané využít na financování dle libosti a aktuálních potřeb. Dále Broker CZ nabízí hypoteční poradenství. Vzhledem k tomu, že se jedná o bankovního makléře, jehož zastupuje všechny banky v České republice, je jeho rozhodování nezávislé a objektivní ve prospěch klienta. Společnost dokáže vybrat nejen v oblasti hypoték tu nejvhodnější variantu, kterou současný trh nabízí. Společnost se zabývá i dalšími druhy půjček a úvěrů a klientům tím pádem nabízí komplexní řešení jejich finanční situace a to vše zdarma. Klient Broker CZ společnosti neplatí žádné poplatky, a přesto může využít aktuálních výhod na finančním trhu, jelikož tato zavedená a stabilní instituce dokáže nabídka navzájem porovnat a předložit konečnou volbu, která přesně koresponduje s klientovými požadavky. Oblast produktů tak začíná u klasických půjček, refinancování úvěrů, přes kontokorent, investiční úvěry až k již zmíněným hypotékám.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.