500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Česká exportní banka

Česká exportní banka

Česká exportní banka je akciovou společností, která se především specializuje na státní podporu vývozu. Její vznik se datuje k roku 1995 a funguje jako jeden z hlavních pilířů státní proexportní politiky. Pomocí České exportní banky stát poskytuje podporu pro vývoz a to hned několika způsoby. Banka vystupuje jako doplňkový faktor pro firmy, které nemohou využívat služeb klasických bank, protože jsou pro ně jejich služby nedosažitelné. Česká exportní banka je partnerem a pomocníkem pro vstup každé firmy, které o to projeví zájem, na mezinárodní trh.

Pomoc od České exportní banky

Česká exportní banka vstupuje do hry tam, kde již nestačí klasické komerční instituce. Poskytuje totiž služby a pomoc takovým firmám, které chtějí proniknout na zahraniční trh, ale nemají srovnatelné konkurenční možnosti. Právě Česká exportní banka jim tyto srovnatelné podmínky nabídne. K hlavním možnostem, které banka poskytuje, patří rozhodně financování vývozu investičních celků a jiných velkých exportních zakázek, financování zahraničních investic a projektové financování. Jde i o úvěry na překlenutí časového nesouladu mezi výdajem a platbou. Česká exportní banka tak zlepšuje cash-flow dané společnosti. K tomu slouží krátkodobé a dlouhodobé financování vývozu a financování výroby určené pro vývoz.

Komu pomáhá Česká exportní banka

Finance a podporu od České exportní banky může obdržet vývozce, který je právnickou osobou se sídlem na území České republiky, popřípadě i fyzická osoba, která má trvalý pobyt v naší zemi. Někdy může prostředky získat i takový subjekt, který vyrábí produkci pro vývoz či česká společnost, která investuje v zahraničí. Spolupráce pak může být navázána i společně s tuzemskou či zahraniční bankou a celá operace je Českou exportní bankou koordinována.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.