500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna svou historií sahá až do 19. století, kdy byl založen první právní předchůdce současné instituce Spořitelna česká, která svůj vznik datuje do roku 1825. Představovala jednu z prvních institucí, která dala vzniknout tradici československého a českého spořitelnictví respektive bankovnictví. Současnou podobu instituce získala v roce 1992, kdy se stala akciovou společností.

Profil České spořitelny

V dnešní době je Česká spořitelna stabilní, věrohodnou a fungující finanční institucí, která od roku 2000 patří pod mezinárodní síť poboček Erste Group. Právě Erste Group jako mateřská firma značně ovlivňuje rozhodování a celkovou strategii spořitelny. Celkově má skupina více než 17 milionů klientů, z čehož sama Česká spořitelna obhospodařuje zhruba 5 milionů. Tím je bezesporu silnou a možná nejvýznamnější institucí poskytující finanční služby u nás. S počtem poboček 650 a 11 000 zaměstnanci je jedním z největších zaměstnavatelů u nás. Díky široké síti bankomatů, kterých je v současnosti zhruba 1200 dokáže obsluhovat své zákazníky prakticky po celé zemi bez výjimek.

Produkty společnosti

Česká spořitelna je svou nabídkou neustále na špici naší země. Pro individuální klienty z řad běžných občanů nabízí celou řadu kont, spořicích účtů a termínovaných vkladů. Zároveň pak financuje potřeby lidí díky variantním půjčkám a podporám. Pro společnosti nabízí spořitelna obdobné produkty, avšak připravované na míru každé firmě jednotlivě. Individuální přístup je to, na čem společnost chce dlouhodobě stavět. Zároveň Česká spořitelna funguje na úrovni měst a obcí, kdy je jim schopna financovat nejrůznější projekty a pomáhat při analýzách. Finanční trhy představují další segment, kde se společnost výrazně projevuje. Využití těchto finančních nástrojů je kvitováno jak širokou veřejností, tak i specializovanými firmami, které s Českou spořitelnou spolupracují.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.