500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna

Českomoravská stavební spořitelna a.s. funguje již od roku 1993 a na trhu s financováním bydlení patří k předním zprostředkovatelům. Jedná se o zavedenou instituci, která dlouhodobě poskytuje jeden z nejoblíbenějších spořících produktů, tedy stavební spoření. Avšak společnost se nezabývá pouze financováním bydlení, ale má širší záběr činnosti. Díky tomu tak může fungovat jako jeden z hlavních hráčů na českém finančním trhu vůbec.

Profil společnosti

Českomoravská stavební spořitelna nefunguje ale pouze jako stavební spoření. Společnost svou diverzifikací a rozšířením portfolia dosahuje úrovně větší instituce, která poskytuje produkty celého spektra finančního trhu. Společnost se snaží držet vysoký standard, jasné podmínky a vycházet zákazníkům maximálně vstříc. Spokojený zákazník je prioritou.

Produkty spořitelny

Hlavním stěžejním produktem je bezpochyby stavební spoření. Jedná se o nejvýhodnější a nejbezpečnější finanční produkt na trhu. Jde o úsporu, státní dotaci a skvělou cestu, jak financovat vlastní bydlení. Financování bydlení je však možné u Českomoravské stavební spořitelny zabezpečit i jinými typy úvěrů, hypotékami či spotřebitelskými úvěry na bydlení. Společnost dále nabízí možnost penzijního připojištění, kdy člověk spoří na stáří a období důchodu. Finanční zajištění do budoucna je totiž stejně důležité, jako aktuální potřeby. I v podobě investování nabízí Liška zajímavé produkty v podobě podílových fondů, které zhodnocují peníze v podobě finanční rezervy klienta. Jde o vyšší míru zhodnocení než je obvykle u klasických termínovaných vkladů. K dalším produktům pak patří postžirový účet, spotřebitelské úvěry, spořicí účty či komplexní řešení finančních potřeb klienta společnosti.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.