500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Cetelem

Cetelem

Cetelem je akciovou společností, která se pohybuje na nebankovním trhu finančních služeb v České republice. Jedná se o jednoho z největších poskytovatelů půjček v tomto segmentu vůbec. Cetelem je součástí a dceřinou společnosti francouzské banky BNP, která se spotřebitelskými úvěry zabývá již od roku 1953, samotná společnost pak byla založena v roce 1996. Od roku 2000 pak poskytuje plošně osobní půjčky.

Profil společnosti Cetelem

Cetelem je silná, zavedená a stabilní nebankovní instituce, která funguje na podobném principu jako banky. S tím rozdílem, že kapitál na půjčky získává z vlastních zdrojů. Společnost disponuje rozsáhlou sítí poboček a velkým množstvím obchodních partnerů.

Nabídka společnosti Cetelem

Společnost Cetelem nabízí celou škálu finančních produktů, z nichž mezi ty nejvýznamnější patří spotřebitelské úvěry, osobní půjčky, kreditní karty a produkty na financování motorových vozidel. Společnost nabízí své spotřebitelské úvěry přímo v prodejnách svých obchodních partnerů jako možnost koupě zboží na splátky. Vyřízení takového obchodu je pak otázkou několika málo okamžiků a schvalovací proces je plně automatický. Klient tak snadno může prostřednictvím splátkového prodeje Cetelem nakupovat i bez vlastních prostředků.

Strategie společnosti Cetelem

Cetelem, jako jeden z největších hráčů na nebankovním trhu, chce nabízet klientům ověřené a dlouhodobě stabilní produkty. Chce se stát první volbou při výběru klientů při řešení jejich osobních financí obecně. Proto se taky Cetelem podílí svým členstvím a aktivitou v řadě organizací na tvorbě stabilního prostředí pro poskytování služeb z oblasti financí prostřednictvím nebankovních subjektů. Společnost je členem registru SOLUS, leasingové asociace, sdružení pro bankovní karty či nebankovního registru klientských informací.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.