500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Citibank

Citibank

Citibank je původem Irská instituce, která má sídlo v Dublinu. Celá skupina nese název Citibank Europe plc a je silnou nadnárodní společností. Rok 2008 přinesl v Citibank změny, které se projevili v tom, že se stala pobočkou akciové společnosti. Historie Citibank jako skupiny pak sahá až do roku 1965. Rok 2001 přinesl plnohodnotnou licenci na poskytování kompletních bankovních služeb a produktů.

Profil společnosti

Citibank pro Českou republiku funguje přes 16 let a disponuje 11 pobočkami. S počtem zaměstnanců patří ke středním institucím a zaměstnává zhruba 1 000 lidí. Společnost má samozřejmě velmi propracované postupy, know how a další náležitosti, které ji řadí svou kvalitou na přední místa v naší zemi. Citibank poskytuje špičkové služby zprostředkované sítí profesionálních bankéřů, kteří procházejí náročnými školením proto, aby dokázali vyhovět nejrůznějším požadavkům bankovních klientů. Citibank se snaží hledat řešení pro každého svého klienta a to nejen v oblasti jeho financování, ale i úspor, plánování a směrování všech jeho finančních toků. Spokojený zákazník je hlavním cílem a snahou celé společnosti.

Produkty Citibank

Citibank nabízí klasickou nabídku bankovních služeb, jak je u takto velkých institucí obvyklé. Zákazníci tak mohou využívat obecně známé Citi konto, balíček Citigold či CitiProfession. Tyto produkty jsou standardizovány a nabízeny takřka po celé Evropě. Banka tak využívá svých zkušeností z oblasti světového bankovnictví a aplikuje své nabyté vědomosti na českém trhu. Privátní bankovnictví spočívá v komplexním pojmutí daného problému a flexibilním nastavení individuálních finančních nástrojů přesně podle požadavků klienta a jeho potřeb. Citibank navíc nabízí produktové varianty, jako jsou trasury, cash management či custody.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.