500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Com Management

Com Management

Com Management a. s. představuje nebankovní společnost, která nabízí velmi zajímavé půjčky pod svou značkou Moje kopretina. Jedná se o půjčky předních finančních společností, které jsou prostřednictvím Com Management zprostředkovávány občanům. Jde o výběr té nejlepší možnosti, které aktuálně trh nabízí. Velmi dobře a dlouhodobě fungující společnost Com Management se snaží připravovat svým zákazníkům produkty přesně podle jejich představ a požadavků.

Profil Com Management

Půjčka s kopretinou, tedy pomocí Com Management nabízí půjčky pro každého. Společnost se snaží vycházet vstříc jak zaměstnancům se smlouvou na dobu určitou, tak i důchodcům či invalidům. Všem je společnost schopna připravit odpovídající produkt. Zavřené dveře u Com Management nemají ani podnikatelé s nulovým základem daně. Vše je navíc možné vyřídit velmi rychle, online nebo u obchodních partnerů společnosti. Žádost, odeslání i vyřízení půjčky je velmi rychlé, snadné a často velmi úspěšné.

Produkty společnosti

Com Management nabízí celou paletu půjček s nejrůznějšími možnostmi. Vše začíná na půjčkách v řádech desetitisíců korun, kde je možné využít půjčky bez registru. Dále statisícovou částku jako půjčku neúčelovou a dokonce i půjčky do jednoho milionu korun v podobě půjčky zajištěné nemovitostí. Společnost Com Management navíc pomáhá svým klientům řešit problémy s exekucí a dokáže i konsolidovat klientovi půjčky do jediné. To vše je v nabídce společnosti Com Management podpořené jednoduchou možností, jak o tyto půjčky zažádat a to prostřednictvím snadných online formulářů. Rychle a jednoduše se žadatel dozví, na jakou půjčku má nárok, a kdy ji obdrží.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.