500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Commerzbank

Commerzbank

Commerzbank svou historii traduje až do roku 1870, kdy byla v Hamburku založena první pobočka této světoznámé instituce. V současnosti má bank hlavní sídlo ve Frankfurtu nad Mohanem. Společnost se orientuje převážně na firemní klientelu, investiční a finanční investory. Poradenství a pomoc s nejrůznějšími projekty jsou právě tím, na čem chce společnost do budoucna stavět. Jedná se o globální značku, které se z Německa postupně dostala do povědomí v celém světě. V současnosti je Commerzbank jednou z celé řady silných společností, které operují po celém světě bez nejmenších problémů.

Profil společnosti

V současnosti má Commerzbank zhruba 800 poboček v Německu a významných městech celého světa. Jedná se o jednu z největších Německých bank a rozhodně jednu z 50 největších finančních institucí na světě. Banka funguje ve více než 44 státech světa a funguje pomocí cca 70 dceřiných společností, poboček či holdingových firem. V České republice pak má Commerzbank 5 základních poboček ve velkých městech.

Produkty společnosti

Společnost se převážně orientuje na firemní klientelu, avšak i pro soukromé osoby má v nabídce řadu zajímavých produktů. Jde především o exkluzivní nabídku pro náročné klienty. Právě náročná klientela je to, kam cílí Commerzbank. Produkty jsou určené především na financování individuálních potřeb, vedení korunových i devizových účtů, investiční poradenství, Private Placement, Electronic a Phone Banking, účty úschov u advokáta a notáře či bezpečnostní schránky. Pro firemní klientelu pak Commerzbank nabízí efektivní správu financí podle individuálních potřeb. Jde o finanční řešení, které jsou řešena vždy velmi osobně a přesně na míru a podle požadavků klienta. K produktům pak tedy patří optimalizace úroků, cash management, produkty platebního styku a vkladů, obchody na kapitálovém trhu, Trade Finance a řízení rizik pomocí derivátů.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.