500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

ČSOB

ČSOB

ČSOB, tedy Československá obchodní banka a.s., je institucí, jejíž historie sahá do roku 1964. To byla tato společnost státem založena ke zprostředkovávání služeb v oblasti měnových operací a především financování zahraničního obchodu. Řadu desítek let fungovala na tomto principu pod státním dohledem, až rok 1999 přinesl ČSOB privatizaci. Banka byla převzata belgickou skupinou KBC. V roce 2000 pak došlo k dalším velmi významnému počinu ČSOB a to k tomu, že banka převzala Investiční a poštovní spořitelnu.

Zaměření ČSOB

ČSOB je bankou s širokým polem působnosti. Ve své nabídce má produkty jak pro fyzické osoby a privátní klienty, v bankovním žargonu jde o retail, tak i pro malé a střední podniky. Samostatnou oblastí je pak bankovnictví pro korporátní společnosti a další nebankovní velké instituce. Česká republika, respektive ČSOB v ČR nabízí přes 246 poboček s více než 7 900 zaměstnanci. Díky rozsáhlé síti bankomatů, kterých se na území naší země nachází přes 700 má banka pokryty prakticky veškeré oblasti státu a může tak nabízet své služby celoplošně.

Nabídka produktů ČSOB

ČSOB samozřejmě vychází s nabídkou ze své mateřské společnosti KBC, avšak vždy se snaží vytvářet finanční produkty přesně k obrazu naší země. Je třeba sledovat aktuální trendy a předcházet požadavkům klienta. Základní členění produktů ČSOB je samozřejmě podle příjemce dané služby. Rozdělení na fyzické osoby a společnosti je nasnadě. Pro fyzické osoby pak ČSOB nabízí klasické účty, termínované vklady či spořící konta. Avšak i v pohledu věřitele banka nabízí celou škálu možností, jak si půjčit peníze. Ke klasikám patří spotřebitelské úvěry, hypotéky, americké hypotéky, ale i klasické účelové půjčky a podobně. Alternativní zdroje financování jsou v nabídce také, zde banka nabízí kreditní karty, povolené přečerpání účtu a další moderní způsoby, jak předložit klientovi peněžní prostředky.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.