500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Deutsche Bank

Deutsche Bank

Tradice jedné z největších německých bank sahá až do roku 1870, kdy byla společnost založena. Rok 1990 pak přinesl radostnou zprávu pro Českou republiku, jelikož v tomto roce byla otevřena prezentace společnosti Deutsche Bank a.s. v Praze. Rok 1993 znamenal otevření plnohodnotné pobočky v podobně organizační složky Deutsche Bank. Jedná se o stabilní a věrohodnou instituci s tradicí, která se snaží dlouhodobě poskytovat prvotřídní služby jak soukromým investorům a klientům, tak i společnostem třeba i s nadnárodním významem.

Profil společnosti

Deutsche Bank je akciovou společností, která je založena podle Německého práva a sídlí ve Frankfurtu nad Mohanem. Je oprávněna na základě povolení provádět finanční služby a podnikat jako banka v podobě poskytování finančních služeb a produktů. Celá skupina Deutsche Bank je skládá z velkého počtu jak Německých, tak i zahraničních společností, které podnikají na základě povolení v jednotlivých státech Českou republiku nevyjímaje. Pražská pobočka Deutsche Bank je organizační složkou jako korporátní a investiční banka, která nabízí celou řadu služeb s tržního prostředí, bankovnictví a obchodních transakcí.

Produkty společnosti

Vzhledem ke svému vzniku v Německu představuje Deutsche Bank hodnoty, které mají význam jako je bezpečnost, tradice a preciznost. Společnost nabízí produkty z oblasti Global Markets, Global Banking a Global Transaction Banking. Díky znalosti českého ale hlavně mezinárodního prostředí je společnost Deutsche Bank schopna nabízet mezinárodní transakce, individuální konzultace a na míru připravená řešení pro správu majetku i investování. Společnost funguje navíc jako poradenská instituce, jež je schopna získávat kapitál a financovat český trh.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Štítky:

půjčka pro firmy

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.