500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Esofin

Esofin

Esofin je moderní dynamickou menší společností, která se zabývá především půjčkami pro soukromé osoby. Ve svém portfoliu má firma jak bankovní tak i nebankovní produkty a pomáhá s řešením nejrůznějších finančních problémů. Vždy velmi rychle a výhodně.

Profil společnosti

Společnost Esofin se snaží vytvářet podmínky těm, kteří jinde půjčku nedostanou. Jednotlivé produkty firmy jsou uzpůsobeny tak, aby každý klient měl možnost výběru podle svých představ a mohl produkt od Esofin obdržet bez zbytečných odkladů. Každý produkt je jiný a každý je také určen na něco jiného. Proto je velmi důležité vybrat tu správnou možnost, jak peníze nejrychleji a přesto výhodně získat.

Produkty společnosti

Esofin nabízí opravdu širokou paletu nejrůznějších produktů všech úrovní s ohledem na dokladovost a požadavky klienta. Nejběžnější jsou půjčky v řádech desetitisíců, kde se nenahlíží do registru a není požadováno ani ručení. Výše se vypočte v závislosti na příjmech klienta. Důležité je si uvědomit, že Esofin nevyžaduje žádné poplatky předem, takže platíte pouze za to, co opravdu využijete. Zajímavým produkty u Esofin je Eurocredit. Jde o nebankovní úvěr spjatý se zástavou nemovitostí. Může jít o dům, byt, podnikatelský objekt, chalupu či pozemek. Splatnost je až dvě desítky let a výše financování je do 30% hodnoty nemovitosti. Vyřízení je pak velmi rychlé a často pozitivní. K dalším produktům Esofin patří poctivá půjčka, která představuje úvěr až do výše 5 000 000 Kč, který je ručen zástavou nemovitostí a může být až do 50% její hodnoty. Společnost Esofin navíc pomáhá i s řešením problémů, které jsou spojené s exekucí na majetku či leasingovými splátkami. Vše je možné individuálně dojednat a nastavit přesně podle klientových představ.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.