500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Essox

Essox

ESSOX s. r. o. je úvěrovou nebankovní firmou, která se zabývá poskytováním leasingových a úvěrových služeb na českém trhu. Velkou výhodou společnost Essox je bezpochyby její příslušnost ke skupině Sociéte Générale, která sama o sobě zaměstnává přes 120 000 lidí. Essox je tak součástí nadnárodní korporace, která působí ve více než 77 zemích světa.

Profil společnosti Essox

Essox je dceřinou společností Komerční banky, která drží ochrannou ruku nad tímto nebankovním subjektem. I díky tomu nabízí společnost Essox širokou produktovou základnu a pestré zkušenosti z oblasti osobního a spotřebitelského financování. Společnost je navíc členem České leasingové a finanční asociace, což jí dává punc kvality a zodpovědnosti za své produkty a klienty.

Produkty společnosti Essox

Společnost Essox nabízí 4 druhy produktů. Jde především o financování nákupu automobilů, zboží a služeb, leasingové nástroje a kreditní karty. U financování automobilů se Essox specializuje na nová i ojetá vozidla do stáří 11 let do 3,5 tuny. Systém splácení je pak nastaven individuálně podle požadavků klienta. V oblasti financování zboží a služeb nabízí Essox možnosti jak vhodně zlepšit a zkvalitnit bydlení pomocí nejrůznějších spotřebitelských úvěrů, pomocí stejného nástroje pak pomáhá společnost s nákupem potřebného zboží a produktů. U partnerských e-shopů je možné využít zajímavý systém splácení nakupovaného sortimentu díky propracovanému systému nákupu na splátky. A nakonec Essox nabízí kreditní karty, které představují neustálou možnost využít peníze, jež člověk aktuálně nemá na svém běžném účtu. Essox zkrátka usnadňuje nakupování v každém směru.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.