500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Euroúvěr

Euroúvěr

Společnost Euroúvěr nabízí jedinečné nebankovní produkty za skvělých podmínek. Jde především o nebankovní hypotéky, které přicházejí z dílny Euroúvěru. Tato instituce pomůže tam, kde banka zavírá dveře. Obvykle je to kvůli problémům v registru dlužníků, do kterého však společnost Euroúvěr nenahlíží, takže žadatel má možnost využít nebankovní hypotéky dle svých možností a požadavků.

Profil společnosti Euroúvěr

Euroúvěr funguje jako partner standardních bank a stavebních spořitelen. Díky zprostředkování obchody přes tyto instituce je možné využít skvělých podmínek až na 90% hodnoty nemovitosti. Nebankovní produkty od společnosti Euroúvěr jsou vhodné prakticky pro každého. Vždy je důležité společnost dostatečně informovat, aby mohla najít adekvátní řešení, dle vašich možností. Pokud je úvěr v bance zamítnut, Euroúvěr vám s tím pomůže. Snadno pomocí internetového formuláře zažádáte a o to ostatní se již postará sama společnost.

Produkty společnosti Euroúvěr

Hlavní náplní společnosti Euroúvěr je bezesporu řešení nebankovních hypoték. Vše začíná klasickou americkou hypotékou, přes úvěr na družstevní byt až k úvěru na pronájem. Euroúvěr navíc nabízí financování developerských projektů, vyplacení exekucí i konsolidaci dluhů. To vše a na jednom místě hezky přehledně. V oblasti klasického úvěrování pak funguje společnost jako prostředník pro řešení a vyplácení exekucí. U leasingu nemovitostí se snaží Euroúvěr nabízet zajímavé možnosti jak vyplatit exekuce, konsolidovat prostředky a využít peníze bez udání důvodu. Společnost se snaží řešit problémy svých klientů komplexně a pomáhá jim zvládat složitou situaci se zápisem v registru dlužníků. Tím klienti získají další možnosti, o kterých se jim ani nesnilo, jelikož zápis v registru je až do této doby velmi omezoval. To již se společností Euroúvěr neplatí.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.