500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Fast Hypo

Fast Hypo

Fast Hypo představuje zavedenou finanční instituci, která se oblastí hypotečních úvěrů zabývá již od roku 2001. Společnost garantuje své podmínky po celou dobu splácení a snaží se vždy vyjít klientovi vstříc. Jedná se o moderní a dynamicky se rozvíjející nebankovní společnost, která díky zahraničnímu kapitálu dokáže dostát svým závazkům na poli hypoték.

Profil společnosti Fast Hypo

Fast Hypo je akciovou společností, která dlouhodobě vykazuje kladný hospodářský výsledek a dokáže pružně reagovat na požadavky trhu. I díky tomu dokáže obstát v tvrdé konkurenci na hypotečním trhu současné doby. Společnost je součástí FPD Corporation CZ a. s., která jí nabízí další rozšířené možnosti, jak se prosadit na českém trhu.

Produkty společnosti

Společnost nabízí dva typy úvěrů. Standardní a VIP. Při jejich vyřizování a žádosti postačí pouze list vlastnictví a fotografie. Vše velmi snadno a rychle. Do 48 hodin společnost odpoví, zda daný úvěru žadatel dostane či nikoliv, respektive na jak velkou částku mu bude hypotéka poskytnuta. U Standardního úvěru jde o částky do 10 milionů korun s dobou splatnosti do 3 let. U VIP úvěru se pak jedná o částku do 20 milionů Kč se stejnou dobou splatnosti. Oba typy úvěrů je nutné zajistit zástavním právem k nemovitosti. Vše velmi snadno a rychle. Fast Hypo je totiž specialista na hypoteční úvěry a díky tomu dokáže nabídnout jedinečné produkty za skvělých podmínek.

Filosofie společnosti

Fast Hypo představuje profesionální přístup k úvěrům na hypotečním trhu. Jde o stabilitu a garanci. Společnost poskytuje svým zákazníkům hypotéky i na zastavené nemovitosti, čímž jim dokáže často pomoc ve svízelné situaci. I díky tomu má Fast Hypo čím dál více zákazníků a spokojených klientů. Společnost nabízí možnost i kdykoliv předčasně úvěr splatit a to bez jakýchkoliv sankcí. Fast Hypo je společnost opravdu pro své klienty a vychází jim maximálně vstříc.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.