500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Financial solutions

Financial solutions

Společnost Financial solutions funguje na našem trhu od roku 1999. Jde o profesionální společnost, která poskytuje bankovní i nebankovní produkty celé řady subjektů a tím dokáže vždy vhodně nastavit a vybrat nejvýhodnější produkt pro daného klienta. Financial solutions jsou zkrátka firmou, která vám najde finanční řešení.

Profil Financial solutions

Financial solutions nabízejí odborné poradenství proškoleného personálu, které je striktně orientováno na klienta. Společnost nehledá aktuálně nejvyšší zisk, který jí klient přinese, ale snaží se dlouhodobě udržitelně zpracovávat klientovi požadavky a celkové jeho financování. Financial solutions hledá spokojené klienty, kteří se budou vracet a znamenat pro společnost dobré reference. Důležitý je pro Financial solutions osobní přístup a individuální plán. Vždy je snaha najít finanční řešení přesně podle požadavků klienta a to od začátku až do konce.

Produkty Financial solutions

Společnost Financial solutions nabízí ve své základní nabídce tři typy produktů. Jde o nebankovní půjčku, nebankovní hypotéku a půjčka na konsolidaci nevýhodných úvěrů a exekucí. U nebankovní půjčky, která je u Financial solutions bez nahlížení do registru, jde především o hledání řešení pro klienta, který chce urychleně nějakou menší částku a má problémy takové peníze získat v bance. Nebankovní hypotéka pak představuje jedinečný finanční produkt, který je zajišťován zástavou nemovitostí. Dokáže kompletně nahradit bankovní hypotéku a navíc je vhodná i pro žadatele, kteří nemohou jinde peníze ať už z jakéhokoliv důvodu získat. Nebankovní hypotéka od Financial solutions je opravdu půjčka pro každého. A posledním základním produktem společnosti Financial solutions je půjčka na konsolidaci nevýhodných úvěrů a exekucí. Jde o velmi pomocný a potřebný nástroj pro celou řadu klientů. Odborné poradenství vám vždy najde cestu, jak ze spirály dluhů uniknout. Díky konsolidaci je možné sjednotit všechny půjčky do jedné a tím získat nové možnosti jak splácet a vyhnout se případným problémům.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.