500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Finpo

Finpo

Finpo představuje zavedenou značku, kterou provozuje společnost MANZES s.r.o. Název obchodní značky vznikl ze spojení slov FINanční a POmoc. Jedná se o klasickou nebankovní společnost, která nabízí své prostředky klientům, jež měli v budoucnu problémy s registrem dlužníků, nebo zkrátka nemají dostatek prostředků pro zajištění bonity u banky. Finpo jim vždy vyjde vstříc. Společnost se specializuje spíše na pomoc s financováním bydlení a na nebankovní hypotéky.

Profil společnosti Finpo

Finpo nabízí celou řadu produktů pro klienty, kteří nemají možnost získat peníze jinde. Finpo představuje opravdovou pomoc prakticky každému. Společnost je schopná se přizpůsobit každému zákazníkovi a nabídnout mu produkt na míru. Individuální potřeby a možnosti klienta řeší Finpo přímo po zaslání žádosti. Společnost akceptuje opožděné splátky, nenahlíží do registru a ani nevyžaduje dokládání příjmu. Věk ani doba splácení není omezena, takže Finpo opravdu dokáže připravit nebankovní produkt pro každého bez rozdílu.

Produkty Finpo

Jedním ze stěžejních produktů společnosti Finpo je bezesporu jejich nebankovní hypotéka. Jedná se o flexibilní a velmi přizpůsobivý produkt, který odpovídá aktuálním možnostem žadatele. Finpo nabízí nebankovní hypotéku i s negativním zápisem v registru a částka může být až do 70% hodnoty nemovitosti. Důležité je si také uvědomit, že hypotéka od Finpo je neúčelová a není tedy nutné dokládat společnosti jakékoliv dokumenty či využití prostředků. Dále společnost Finpo nabízí klasické nebankovní hypotéky a to i se zástavou nemovitostí, podle požadavků zákazníka pak firma vyplácí zástavy, exekuce, ale dokáže i refinancovat nevýhodné půjčky. Finpo hledá pro své klienty stabilní řešení, takže garantuje fixní úrok a peníze poskytuje během velmi krátké doby. Posledním z velmi užívaných produktů je pak konsolidace půjček, která spojí všechny půjčky do jediné a usnadní celkové splácení.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.