500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Finská SMS půjčka

Finská SMS půjčka

Finská SMS půjčka, někdy též pouze SMS půjčka či Finská půjčka, je velmi jednoduchý způsob jak na přechodnou dobu získat menší finanční obnos. Její historie má v naší zemi velmi krátké trvání, ale přesto si velmi rychle získala řadu klientů. Jde totiž o velmi jednoduchý a rychlý způsob získání peněz, například těsně před výplatou a jejich vrácení rámcově do několika týdnů. Pomocí jediné SMS člověk získá několik tisíc korun a to okamžitě.

Význam finské SMS půjčky

Finská SMS půjčka je klasický spotřebitelský úvěr s dobou splatnosti do jednoho měsíce. Varianty jsou různé a standardní doba na vrácení je obvykle i nižší a to 14 dní. Jde totiž o přechodné překonání finanční nouze těsně před výplatou a následné splacení půjčky po výplatě. Poskytovány jsou peníze v řádu několika tisíců korun k pokrytí okamžitých závazků. Finská SMS půjčka zajistí ty osoby, které mají problémy vyjít a hospodařit celý měsíc se svými příjmy. Obvykle o půjčku žádá člověk, který má dostatečně velký plat, aby půjčku bez problémů splatil, avšak aktuálně několik tisíc potřebuje.

Vlastnosti finské SMS půjčky

Finská SMS půjčka je velmi výhodná z toho hlediska, že člověk nemusí dokládat svoje příjmy. Jednoduše si člověk pošle SMS a půjčka je mu poskytnuta obratem. Nikdo se na žádné další podrobnosti neptá. Veškerá administrativa je vyřizována z domova bez jakýchkoliv jiných závazků či ručitelských doložek. Díky uvedení bankovního účtu v SMS zprávě jsou peníze převedeny obratem a člověk s nimi může dle své libosti nakládat, jelikož se jedná o neúčelovou půjčku na cokoliv. Za vyřízení finské SMS půjčky si společnosti účtují poplatek za každých půjčených 500 Kč, takže se neplatí standardní úrok a několik set korun poplatku v závislosti na velikosti půjčované částky. Vše je velmi přehledné a člověk přesně ví, kolik bude platit a do kdy musí finskou SMS půjčka uhradit.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.