500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

GE Money Bank

GE Money Bank

GE Money Bank je silnou společností, která se opírá o bohatou historii všech svých předchůdců a mateřské společnosti GE. Ta byla založena již v roce 1892 a v celosvětovém měřítku se jedná o možná největší obchodní jméno vůbec. V České republice GE Money Bank představuje významnou instituci a nabízí komplexní služby v oblasti bankovnictví a finančního zprostředkovatelství.

Profil společnosti GE Money Bank

Celá skupina GE představuje nadnárodní korporaci, která zastřešuje všechny operace u samotné GE Money Bank. Celá skupina banku nevyjímaje staví na inovacích a technologiích moderní doby. Je vždy průkopníkem a vynálezcem nových postupů, služeb a produktů i na českém trhu bankovnictví. Nové služby a moderní postupy představují v GE Money Bank hlavní hnací sílu.

Produkty společnosti GE Money Bank

Produkty společnosti GE Money Bank jsou velmi rozmanité a přesto naprosto přesné. K řadě standardních bankovních produktů přidává společnost další, zajímavé a neotřelé nápady, které v řadě případů usnadňují klientům banky činnost.

Zákazníci GE Money Bank

Společnost GE Money Bank dělí své zákazníky do dvou skupin. Fyzické osoby, tedy privátní klienty a firmy, tedy právnické osoby, které hledají hlavně účinné formy financování. Portfolio produktů GE Money Bank je neobyčejně široké a zákazník má tedy skvělou možnost vybírat, hodnotit a volit nejvhodnější alternativu. Samozřejmostí jsou u GE Money Bank vklady na účet, pojištění a spoření. Následující úvěrové produkty, půjčky, leasing či hypotéky. A vše zakončuje projektování a investování u větších celků. Navíc banka často přichází se zajímavými produkty jako například plnohodnotný výpis z účtu, paušální běžný účet typu all inclusive či odměňování klientů, kteří aktivně používají platební kartu. To vše zavádí jako první GE Money Bank na náš trh.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.