500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Home Credit

Home Credit

Home Credit je akciová společnost, která byla založena již v roce 1997 a v dnešní době funguje jako jeden z předních poskytovatelů úvěrů na spotřebitelské účely. Společnost nabízí celou paletu skvělých produktů, které češi velmi rádi a hojně využívají. Home Credit nabízí nakupování na splátky a u řady svých partnerů je možné tuto půjčku vyřídit během několika málo okamžiků.

Profil Home Credit

Home Credit a. s. je součástí celé skupiny Home Credit, která funguje napříč celou Evropou a úspěšně nabízí služby i z bankovního sektoru v podobě běžných účtů či klasických vkladů. Skupina má zhruba 15 000 zaměstnanců a více než 6 milionů zákazníků. Jedná se o stabilní a zavedenou finanční instituci, která i v České republice našla své zákazníky. Celá skupina Home Credit pak ještě patří do nadnárodní korporace PPF, která je jednou z největších investičních skupin v Evropě.

Produkty Home Credit

Home Credit nabízí širokou paletu spotřebitelských produktů, které jsou rozděleny dle svého využití. Klasický produkt Home Credit je nákup na splátky. Tento jedinečný způsob nákupu zboží je nabízen ve více než 4 500 obchodech po celé České republice. Jde o obchody s nejrůznějším zbožím, které je možné nakoupit za cizí prostředky a prakticky bez čekání. Další produkt Home Credit představuje Medifin. Jedná se o klasický spotřebitelský úvěr, který je určen na financování nadstandardních zdravotních zákroků a pomůcek. Tento produkt pomáhá financovat zdraví klientů společnosti. Home Credit má dále pro své zákazníky připraven Auto úvěr, který je možné čerpat zhruba na 300 místech po celé naší zemi. Jde o velmi flexibilní produkt pro fyzické i právnické osoby, které tímto způsobem mohou velmi snadno a levně nakoupit nové či ojeté auto. V neposlední řadě pak Home Credit nabízí kreditní kartu, která funguje mezinárodně a pomocí níž lze od společnosti čerpat neustále se obnovující revolvingový úvěr dle potřeb.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.