500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Home credit půjčka

Potřebujete rychle peníze na novou ledničku? Rádi byste si dopřáli auto, jaké má Váš soused? Nemáte čím pokrýt nečekané výdaje v domácnosti? S půjčkou Home credit se nemusíte bát zbytečné administrativy ani vysokých poplatků. Možností jak tuto půjčku získat máte hned několik.

Telefonní půjčka

Využít telefonní home credit půjčky můžete kdykoliv z pohodlí Vašeho domova a navíc ještě ušetříte na poplatcích za vyřízení půjčky. Pokud nemáte po ruce telefon, nebo zrovna nemáte čas zavolat, stačí vyplnit formulář na stránkách Home credit a napsat kdy bude čas na zavolání vhodnější. Zástupci Home credit Vás pak kontaktují dle Vašeho přání.

Půjčit si takto lze až 150 000 Kč. Samozřejmostí je u této půjčky i pojištění neschopnosti splácet, takže obavy nejsou na místě. Navíc půjčku můžete do 1 měsíce zrušit. Flexibilita Home credit půjčky spočívá i v tom, že si nemusíte zřizovat běžný účet, ani nepotřebujete nikoho jako ručitele.

Nákup na splátky

Asi nejznámější půjčka od Home credit je však půjčka v rámci nákupu na splátky. U většiny prodejců můžete půjčku vyřídit přímo na místě, a tak u nákupu nemusíte mít zbytečně vysokou hotovost. Vyjednání takové půjčky je velmi rychlé (na počkání) a samozřejmě variabilní. 3 000Kč až 100 000Kč Vám Home credit půjčka v rámci nákupu na splátky poskytne na základě pouhých dvou dokladů totožnosti.

Auto na splátky

Stejně jako nákup na splátky Home credit poskytuje i speciální nabídku, co se týče nákupu vozu. Až 12 let staré vozidlo si můžete vybrat z téměř 300 prodejních míst v ČR. Přímo na místě nákupu si dohodnete délku splátek (2-7let) i splátkový kalendář a domů již můžete přijet v novém voze.

Pokud jste si z této nabídky nevybrali, navštivte stránky Home credit. Uvidíte, že kromě těchto produktů totiž tato renomovaná společnost nabízí řadu půjček i přesně pro Vás.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.