500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

HSBC Bank

HSBC Bank

HSBC Bank je významnou celosvětovou bankovní institucí, která má více než 10 000 poboček v 80 zemích celého světa. Historie HSBC Bank sahá až do roku 1865 a v České republice banka otevřela svou pobočku v roce 1997. Společnost se spíše specializuje na korporátní a firemní bankovnictví a proto také s koncem roku 2009 ukončila v České republice soukromé financování. Společnost je velmi kapitálově silná a díky tomu přetrvává a rozšiřuje své služby bez ohledu na dobu a situaci na trzích.

Profil HSBC Bank

HSBC Bank je světová a přesto místní banka, jak o sobě ráda tvrdí. A přesně to vystihuje její potenciál a možnosti. Díky nadnárodní síti poboček, mnohaletým zkušenostem a mezinárodním kontaktům dokáže HSBC Bank pro klienta zprostředkovat a zajistit mnohé ze světového trhu. Na druhou stranu se ke klientovi přistupuje v jeho domovské zemi, individuálně a přesně podle požadavků. Klient má tak možnost využít mezinárodních zkušeností HSBC Bank ze svého vlastního regionu.

Produkty společnosti HSBC Bank

HSBC Bank nabízí na českém trhu tři základní složky svých produktů. Jde o korporátní bankovnictví, finanční správu a investiční bankovnictví. Pro privátní klientelu společnost své brány na konci roku 2009 uzavřela a specializuje se již pouze na firemní finance a nadnárodní bankovnictví. V oblasti investičního bankovnictví nabízí HSBC Bank skvělé střednědobé až dlouhodobé fondy, které mají díky finanční síle a zkušenosti banky pro investory zásadní význam. Díky globálním možnostem, které HSBC Bank bezpochyby má, je možné zainvestovat do nejrůznějších aktivit, fondů a sdružení prakticky po celém světě. Korporátní bankovnictví je zase založena na individuálním přístupu ke každému podniku a zajišťuje mu jedinečnost, individuální přístup a skvělé podmínky na globálním celosvětovém trhu. HSBC Bank je bankou pro budoucnost.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.