500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Hypoteční banka

Hypoteční banka

Hypoteční banka je v současnosti jedničkou na hypotečním trhu v České republice. Jedná se již o zavedenou instituci, která se úzce specializuje na hypoteční úvěry a tím dokáže svým klientům nabídnout jasně definovaný produkt za skvělých podmínek. Historie společnosti sahá do roku 1991, kdy banka fungovala jako regionální klasická obchodní společnost. Od roku 1995 pak získala povolení vydávat hypoteční zástavní listy, čím se jasně diverzifikovala a začala fungovat čistě jako banka na hypotéky.

Profil společnosti

Hypoteční banka v roce 2000 zaznamenala výraznou změnu ve své struktuře, jelikož se stala součástí velké a významné banky v naší zemi. Hypoteční banku totiž koupila ČSOB a tím pádem dostal rozvoj Hypoteční banka další impuls a silného partnera za záda. I díky tomuto obchodu se může banka honosit skvělými výsledky, zajímavými produkty a jedinečnými podmínkami.

Produkty společnosti

Hypoteční banka nabízí striktně hypoteční úvěry. Jde j hlavní a nejdůležitější produkt, který je možné u této instituce získat. A je to právě tato úzká specializace, která přináší Hypoteční bance komparativní výhodu v tom, že dokáže nabízet bezkonkurenční podmínky a svým potenciálním klientům má čas, možnost a snahu vše jasně a jednoduše vysvětlit. Hypotéky jsou zkrátka dominantou Hypoteční banky. Ne nadarmo tak banka pravidelně získává titul za nejlepší hypotéku roku.

Strategie společnosti

Přístup Hypoteční banky k hypotečním úvěrům spočívá v tom, že se jedná o multibrandovou firmu. Společnost nabízí své produkty prostřednictvím celé řady dalších, menších institucí, které rádi tohoto partnerství s takto silnou bankou využijí. Řada partnerů tak nabízí své produkty podpořené produktem Hypoteční banky, jelikož v hypotékách jí zkrátka těžko nějaký menší partner může konkurovat. Jak je vidno, jde o velmi úspěšnou strategii.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.