500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Hypotéky pro mladé

Hypotéky pro mladé

Hypotéka pro mladé je velkou pomocí začínajícím rodinám, kdy Státní fond rozvoje bydlení je kombinován s klasickým hypotečním úvěrem. Primárně jde o stimulaci mladých rodin ke koupi vlastního bydlení, ať už ve formě domu či bytu. Hypotéka pro mladé je určitým zvýhodněním těchto skupin obyvatel, jelikož právě rodina, a mladá rodina obzvlášť, jsou základem každého státu.

Pro koho je hypotéka pro mladé?

Jak již samotný název produktu napovídá, hypotéka pro mladé je především pro mladší rodiny. Jde o mladé rodiny, kde alespoň jeden z manželů, kteří o hypotéku žádají, nedosahují v termínu podání žádosti 36 let. Není důležité, který z manželů o hypotéku požádá, jelikož jsou žadateli vždy oba ze zákona. Navíc mohou hypotéku pro mladé využít i osoby, které jsou samostatné, tedy bez manžela, také mladší 36 let, které se trvale starají nejméně o jedno nezletilé dítě v domácnosti. Jestli jde o dítě vlastní, není důležité. I osvojené dítě je zde bráno v potaz.

Kdy je možné zažádat o hypotéku?

O hypoteční úvěr pro mladé mohou žádat lidé do 36 let, avšak dále musejí splnit některé podmínky. Jde především o to, že nesměji vlastnit byt, bytový dům ani rodinný dům. Navíc nesmí být ani nájemcem družstevního bytu. Tato pravidla je nutné dodržet, aby bylo možné hypoteční úvěr skombinovat se státní podporou a využít mimořádných možností, které nabízejí.

Využití hypotéky pro mladé

Hypotéku pro mladé může její nabyvatel využít takřka klasicky jako standardní hypoteční úvěr. Jde o výstavbu nového bytu či rodinného domu, přestavbu za účelem vzniku bytu v prostorách s jiným účelem, nákup bytu či domu a úhrada peněz za převod práv a povinností v klasickém bytovém družstvu. Hypoteční úvěr pro mladé ve spojení se Státní fondem rozvoje bydlení není možné využít na refinancování hypotéky, ani ke splácení jiných úvěrů.

Výhody hypotéky pro mladé:

  • jistota finančních prostředků na investici
  • nižší zatížení, díky spojení se Státním fondem rozvoje bydlení
  • dosažitelnost pro mladé rodiny s dětmi
  • možnost nakoupit či postavit vlastní byt či dům
Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Podobné články

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka je velice důležitým produktem, protože dokážou pomoci lidem, kteří nemají dostatečné možnosti při žádání u bankovního se...

Štítky:

hypotéka na dům

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.