500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

ING Bank

ING Bank

ING Bank je zavedenou společností, která na našem trhu působí již od roku 1991. Celá skupina společně i s pobočkou ING Bank patří dlouhá léta k předním finančním institucím prakticky celého světa. Vždy tomu tak bylo a v nadcházejícím období tak bude nejspíše nadále. Jde o jednoho z nejvýznamnějších hráčů na trhu a podle něj se také struktura financí v České republice formuje. Hlavní činností ING Bank v České republice je především bankovnictví, podporované pojišťovnictvím, správou aktiv, podílovými fondy a penzijním připojištěním.

Profil ING Bank

ING Bank sází na špičkový servis, jedinečnost a stabilitu. ING představuje jistotu a poskytuje komplexní a ucelené jak privátní tak firemní bankovnictví. Kompletní služby v oblasti komerčního a investičního rozhodování nabízí ING Bank již řadu let, a proto může vhodně využít nasbírané zkušenosti.

Produkty společnosti

ING Bank nabízí kompletní nabídku bankovních produktů. Ať už se jedná o klasické vklady na účet, kreditní karty, ale i nejrůznější formu úvěrování a půjček. Bankovní záruky od ING Bank jsou také hojně využívané. Samozřejmě pro větší společnosti nabízí ING Bank jedinečné a individuální podnikové financování, kapitálové obchody či treasury. Díky tomuto širokému záběru finančních služeb je ING Bank schopna komplexně zabezpečit financování jak soukromých osob, tak firemních transakcí.

Jedinečné ING konto

ING Bank má celou řadu zajímavých a moderních produktů. Nad všemi však velmi ční soukromý spořicí účet – ING konto. Jedná se o revoluční klasický účet, který je úročen mimořádně vysokým úrokem, a ke kterému se nevztahují žádné poplatku. Jde o opravdu zlom v českém bankovnictví, jelikož ING konto konečně prolomilo všechny tabu a zažité pořádky. Ne nadarmo pak tento spořicí účet získává pravidelně ocenění bankovní produktů a služeb.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.