500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

J&T BANKA

JT BANKA

J&T BANKA vznikla v roce 1998 díky akvizici Podnikatelské banky. Historie společnosti J&T obecně však sahá až do roku 1994, kdy byla tato významná středoevropská finanční instituce založena na Slovensku. Strategicky se pak J&T BANKA, jež je akciovou společností zaměřuje především na klienty, kteří očekávají individuální přístup, jedinečné produkty a silného partnera. Banka je laděna spíše směrem akvizic, real estate a obchodu s cennými papíry.

Profil J&T Banky

Společnost J&T BANKA představuje silného partnera nejen pro české klienty, ale své pobočky společnost má i na Slovensku a ve Švýcarsku. Nezanedbatelnou složkou společnosti jsou i ruská instituce J&T Bank ZAO a J&T Bank & Trust Corporation z Barbadosu. To vše společně vytváří bezpečnou, pevnou a stabilní instituci s potenciálem růstu a jedinečnými produkty. J&T BANKA má za svou hlavní konkurenční výhodu schopnost rychlého a odborného posouzení navrhovaného projektu a znalost trhu.

Produkty J&T Banky

Společnost dělí své služby podle zaměření svých klientů mezi soukromé osoby a firmy. Pro privátní klientelu nabízí J&T BANKA klasickou nabídku služeb v oblasti vedení běžných účtů, zajišťování platebního styku, platební karty, vedení trezorových schránek či provádění klasických hotovostních i bezhotovostních operací. Pro firemní klientelu pak J&T BANKA má připraveny speciální programy a nabídky, které jsou dále přizpůsobovány klientům přesně na míru. Jde především o investice a specializované financování. U investování jde především o vkladové produkty, strukturované vklady a termínované vklady. Podpořené správou majetku, obchodem s cennými papíry a podílovými fondy. Specializované financování J&T Banky pak probíhá prostřednictvím projektů. Především jde o reality, akvizice, restrukturalizace a obchody s pohledávkami.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.