500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Komerční banka

Komerční banka

Komerční banka patří k vedoucím hráčům na českém trhu bankovnictví. Jde o silnou instituci s mezinárodní účastí. Komerční banka se zaměřuje především na privátní klientelu, drobné podnikání a investiční bankovnictví. Aktuálně má Komerční banka přes 1,7 milionu klientů, kteří mohou využívat více než 400 poboček a 700 bankomatů napříč celou Českou republickou. K tomu všem Komerční banka ještě přidává 20 specializovaných Business center pro střední podniky a 4 centr pro podniky velká s nadnárodním významem.

Profil Komerční banky

Komerční banka funguje dlouhodobě na našem území, avšak od roku 2001 nastal průlom v jejím významu i celosvětově. Stala se totiž součástí jedné z nejvýznamnějších finančních institucí v Evropě Société Générale. Ta svou akvizicí Komerční banky vstoupila na český trh a začala zde aplikovat léta prověřené postupy získané díky svým mnohaletým zkušenostem v oblasti bankovnictví. Komerční banka je tedy v současné době velmi kapitálově silná a disponuje dostatečnou likviditou. Díky tomu je i její kreditní rating na skvělé úrovni.

Produkty Komerční banky

Komerční banka je klasickou otevřenou a komplexní institucí. Příliš necílí na žádnou skupinu obyvatel, ale chce souhrnně a obšírněji obsáhnout celé spektrum zákazníků, kteří vždy najdou řešení právě v jejích pobočkách. V produktové řadě jsou tedy nabízeny produkty jak soukromým osobám, tak i firmám. Pro privátní bankovnictví má Komerční banka v nabídce klasické bankovní účty všech možných kategorií, dále pak produkty úvěrování a půjček, zhodnocování peněz, investování a v neposlední řadě financování bydlení. Pro firemní klientelu Komerční banka připravuje komplexní programy na celkové řízení financí společností. Standardní běžné operace jsou podporovány zajištěním proti riziku či efektivním zahraničním obchodem.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.