500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček reprezentuje kompletní změnu v úvěrech daného dlužníka. Jedná se o situaci, kdy je několik stávajících půjček přeúvěrováno do jediné a výhodnější. Konsolidace má řadu racionálních důvodů, kterých by se klienti měli držet. Je jasné, že jediná půjčka představuje nižší náklady a navíc konsolidace půjček snižuje i administrativní náročnost. Usnadní tak dlužníkovi splácení a zabývání se splátkami. Konsolidace půjček je velmi chytré a relativně snadné řešení, kdy více půjček splyne v jednu výhodnou.

Proč se konsoliduje

Konsolidace půjček je výsledkem aktuální nabídky na finančním trhu. Trh se vyvíjí a jednotlivé instituce mění své podmínky. Půjčka, kterou člověk uzavřel před několika lety, může být již velmi nevýhodná, a proto je vhodné ji změnit. Nebo další možností je několik souběžných půjček u několika institucí. Každá půjčka má jiný termín splatnosti, jinou velikost a jinou dobu splácení. Člověk si musí všechny tyto údaje pamatovat a vždy včas zaplatit, jinak se vystavuje riziku exekuce a dalších problémů. Konsolidace půjček všechny tyto nástrahy a složitosti zjednodušuje. Pro konsolidaci totiž vzniká půjčka jediná, pomocí níž se všechny stávající půjčky splatí a klient tak pokračuje ve splácení půjčky jediné, konsolidované a s aktuálními podmínkami na trhu, které jsou pro něj nejvýhodnější.

Výhody konsolidace půjček

Jednoznačnou výhodou je úspora nákladů. Trvalý příkaz, SIPO, příkaz k úhradě, odesílání několika složenek. To vše stojí náklady a poplatky. Konsolidace všechny tyto poplatky spojí do jediného, takže místo 5 trvalých příkazů a 2 složenek platí u konsolidované půjčky klient pouze jeden jediný poplatek za trvalý příkaz a tím vše končí. Úspora nákladů je prvotním a významným důvodem, proč konsolidovat půjčky. Dalším neméně významným faktorem jsou výhodnější podmínky. Aktuálně uzavírané smlouvy a půjčky jsou logicky výhodnější a lépe odpovídají aktuálním požadavkům klienta, který se pro konsolidaci půjček rozhodl. Konsolidovaná půjčka přesně kopíruje požadavky klienta a jeho potřeby.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.