500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu je relativně dostupným a snadným zdrojem financování. Aktuálně prakticky každá instituce, která poskytuje na finančním trhu nějaký druh půjček, vydává svou kreditní kartu. Podmínky samozřejmě každá instituce nastavuje dle svých parametrů, ale rámcově jsou všechny kreditní karty velmi podobné.

Princip kreditní karty

Kreditní karta představuje druh půjčky. Jedná se o půjčku omezenou časovým obdobím, po které není úročena. Avšak po této lhůtě je nezbytné půjčku, respektive dluh na kreditní kartě, zaplatit, jelikož její úročení je podstatně vyšší než u standardních půjček v těchto relacích. Obvykle není stanoven limit karty, ale pouze období, za které musejí být prostředky uhrazeny, tedy karta opět na nule popřípadě v plusu. Držitel karty pak opět může nakupovat dle své libosti a bez problémů s kreditní kartou platit, jelikož mu běží další období, kdy může peněžní prostředky z karty čerpat. Kreditní karta funguje jako standardní platební karta, takže s ní může držitel bez problémů nakupovat v obchodech, vybírat z bankomatu a podobně. Funguje na stejném principu a její funkčnost je čím dál obsáhlejší.

Parametry kreditní karty

Každá kreditní karta má stanovena jasná kritéria, která je nutné dodržovat. Při vydání kreditní karty banka obvykle nepotřebuje doložení o příjmu, často stačí bankovní účet nebo doklady totožnosti. Podepsáním smlouvy o kreditní kartě se její držitel zavazuje respektovat podmínky, které si instituce stanovila. K těm především patří období, po které může klient peníze z karty čerpat, takzvané bezúročné období. Po tuto dobu není držiteli karty účtován žádný úrok pouze poplatek za vedení karty, který však některé instituce také nechtějí. Obvykle do hry vstupuje i poplatek za vydání karty. Dalším zajímavým parametrem je roční úroková sazba. Jde o procentně vyjádřenou částku, o kterou je při nesplacením dlužné částky na kartě úročen tento nedoplatek.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.