500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

LBBW Bank

LBBW Bank

LBBW Bank CZ je akciovou společností, která poskytuje na českém trhu klasické komerční bankovnictví. Banka funguje již od roku 1991 a nabízí produkty jak osobního, tak i firemního bankovnictví. LBBW Bank se snaží přistupovat ke každému klientovi individuálně a podle toho jsou také navrženy jednotlivé produkty společnosti.

Profil LBBW Bank

Společnost LBBW Bank je v České republice již dlouhou dobu. Avšak rok 2008 znamenal zlom ve fungování banky, jelikož se jejím hlavním akcionářem stala Landesbank Baden-Württemberg, což je jedna z nejvýznamnějších Německých bank. Aktuálně nabízí LBBW Bank v naší zemi 24 poboček prakticky ve všech regionech. Díky spojení s velkou finanční institucí z Německa, získala LBBW Bank CZ jedinečné možnosti a know-how. Služby spojené s rozšířením LBBW Bank představují pro klienty jednoznačnou výhodu a ucelený pohled na evropské bankovnictví.

Produkty LBBW Bank

LBBW Bank nabízí prvotřídní produkty a služby. Jde především o oblasti osobního, firemního a mezinárodního bankovnictví. Avšak v poslední době banka výrazně promlouvá i do investování a do oblasti aktivit na finančních trzích. Pro občany, tedy fyzické osoby nabízí LBBW Bank klasické bankovní produkty v podobě běžných účtů, platebních karet, úvěrových možností a investování. U firem a hlavně u větších firem je pak ke klasické nabídce přidáno financování a kapitálové trhy, export a trade finance a v neposlední řadě financování nemovitostí. LBBW Bank CZ se snaží vycházet vstříc individuálnímu klientovi i velké nadnárodní korporaci. Díky spolupráci s velkou německou společností se tak velmi často daří najít i řadu obchodních partnerů i podnikatelských příležitostí. Moderní finanční Evropa je totiž právě pomocí institucí jako LBBW Bank velmi propojena a provázána.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.