500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Leasing-star

Leasing-star

Leasing-star je společnost s ručením omezení z Teplic. Jedná se o firmu, která se zabývá přímým poskytování finančního leasingu a úvěru, jež jsou obvykle zajišťovány nemovitostí. Leasing-star je již zavedenou institucí a na trhu působí od roku 1991. Nejprve začínala společnost jako regionální leasingová firma, která postupem času přešla v celonárodní finanční instituci.

Profil společnosti Leasing-star

Leasing-star od roku 1994 nabízí finanční leasing pro podnikatele i fyzické osoby. Rok 2000 pak přinesl i možnost nabídky úvěrů zajištěných nemovitostí. Tím se Leasing-star zařadila mezi významné hráče trhu, kteří poskytují zajímavé produkty prakticky komukoliv. Díky tomu, že se jedná o nebankovní společnost, nabízí Leasing-star produkty striktně neúčelové, takže využití je plně v kompetenci klienta společnosti a jeho aktuálních potřeb.

Produkty Leasing-star

Leasing-star nabízí celou řadu individuálně nastavitelných produktů, které řeší nejpalčivější problémy obyvatel. Vše začíná u nákupu či rekonstrukce nemovitosti. Leasing-star nabízí jedinečný produkt, kterým je možné opravit či modernizovat jakoukoliv nemovitost, či peníze použít jako doplatek při vysoké kupní ceně. Dále Leasing-star představuje nabídku produktů pro podnikání, kdy je poskytován úvěr fyzické či právnické osobě podnikatele a ten může tento neúčelový úvěr využít dle svého uvážení. Řada klientů jistě velmi ocení produkt společnosti v oblasti konsolidace půjček. Jde o spojení více úvěrů od nejrůznějších společností do jednoho jediného, který aktuálně více odpovídá potřebám daného klienta. Splátky je možné nastavit přesně podle současných možností a klientovi tak mohou podstatně více vyhovovat, než minulé nevýhodné půjčky. Společnost Leasing-star také řeší problémy klientů v oblasti vyplacení exekucí a řešení zástavních práv. Vše podle individuální domluvy s klientem.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.