500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

MBank

MBank

mBank je moderní a relativně novou institucí na českém trhu. Není rozhodně snadné vstoupit jako nová instituce na obsazený trh, avšak mBank se to díky skvělé strategii a nabízeným produktům bezpochyby velmi podařilo. Společnost získala během krátké doby velké množství klientů a další se stále přidávají. Od roku 2007, kdy se mBank dostala na Český trh tak připravila ostatní bankám řadu nemilých překvapení a svými produkty, které byly v té době jedinečné rozhodně rozvířily strnulé vody českého bankovnictví.

Profil mBank

Společnost mBank začínala v České republice nejprve s osobními a spořicími účty pro fyzické osoby. Díky velkému množství klientů a řadě úspěšných nápadů rozšířila mBank své produkty i na hypoteční trh, spotřebitelské půjčky a kreditní karty. Díky kvalifikovanému a cílenému poradenství tak dnes funguje mBank jako zavedená společnost napříč celou zemí. Nabízí zhruba 10 finančních center a přes 20 mKiosků, kde jsou zákazníci obsluhováni, informování a seznamováni s aktuálními nabídkami a produkty.

Produkty mBank

mBank cílí zejména na osobní finance a privátní klientelu. mKonto je vyhlašováno nejlepším osobním běžným účtem na českém trhu, což rozhodně něco znamená. Jde o opravdu mimořádně zajímavý produkt. Neplatí se na něm totiž žádné poplatky, což v České republice před příchodem mBank prakticky nikdo vůbec neznal, ani nenabízel. Díky takovému přístupu získala mBank dostatek nových klientů, kteří společnost podpořili a ta se mohla vrhnout i na další své podnikání v oblasti nabídky hypoték, půjček a spoření. Pro podnikatele pak mBank nabízí moderní produkty, které jsou spojené často s elektronickými obchody, čímž banka dává jasně najevo, že se snaží orientovat na moderní technologie, komunikační zjednodušení a podporu současných trendů.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.