500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Modrá pyramida

Modrá pyramida

Modrá pyramida je stavební spořitelnou, která se nespecializuje pouze na tento segment podnikání, ale snaží se expertně pracovat s celkovým financováním bydlení lidí. Nabízí celou řadu doplňujících produktů z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví. Jako stavební spořitelna je samozřejmě součástí Asociace stavebních spořitelen.

Profil Modré pyramidy

Modrá pyramida je velmi úspěšnou stavební spořitelnou, jelikož dokáže požadavky klientů zpracovávat velmi rychle a kvalitně. Bezplatnost těchto úkonů před podpisem je samozřejmostí. Díky rostoucímu zájmu o nové byty v osobním vlastnictví nabízí Modrá pyramida produkty, které uspokojují právě tyto potřeby. Pracovníci Modrá pyramidy dokáží klientům jasně poradit a i z laického pohledu vysvětlit možnosti, které mu dnešní finanční trh a trh nemovitostí nabízí. K tomu slouží specializovaná pracoviště nazývaná Hypocentra, kde Modrá pyramida sdružuje své odborníky, kteří radí, pomáhají a nabízejí nejoptimálnější varianty financování.

Produkty Modré pyramidy

Modrá pyramida nabízí klasické stavební spoření, které je podporované státem. Skvělé podmínky úročení a možnosti úvěrů, které jsou se stavebním spořením u Modré pyramidy k dispozici, předurčují tuto společnost k tomu, aby byla předním hráčem na trhu. K dalším produktům patří financování bytových potřeb, ke kterému se váže bezplatné úvěrové poradenství. Dále pak nabízí Modrá pyramida zvýhodněné stavební spoření pro děti do 15 let a mladé do 21. Vše samozřejmě podporování profesionálním klientským servisem a pobočkami po celé České republice. Stavební spoření od Modré pyramidy je účinným nástrojem, jak financovat bydlení či si jenom velmi výhodně spořit a po stanovené době vybrat peníze.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.