500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka je velice důležitým produktem, protože dokážou pomoci lidem, kteří nemají dostatečné možnosti při žádání u bankovního sektoru. Nebankovní hypotéka splňuje náročná očekávání, je bez poplatku předem a dokonce i po vyplacení peněz na účet. Pří nebankovní hypotéce do půl milionu korun navíc není vyžadován znalecký posudek, takže i zde jsou žadatelům šetřeny finanční prostředky.

Vyřízení nebankovní hypotéky

Celá transakce spojená s nebankovní hypotékou je velice snadná a rychlá. Pomocí online žádosti je celý proces velmi usnadněn prakticky každému. Po odeslání přijde na uvedený email potvrzení o přijetí žádosti společností. Pracovníci se pak obratem ozvou prostřednictvím uvedeného telefonu a kontaktují vás nejpozději do dvou dnů od podání online přihlášky. Vše vám jasně vysvětlí, prodiskutuje a nastíní řešení a možnosti, které vám nebankovní hypotéka nabízí.

Podmínky pro udělení nebankovní hypotéky

Důležité, pro kladné vyřízení nebankovní hypotéky, je rozhodně věk od 18 do 75 let. Žadatel musí být občanem České republiky, být zaměstnán či podnikat. Možnosti jsou i pro důchodce a ženy na mateřské dovolené. Jde o prokázání pravidelného příjmu. O nebankovní hypotéku může samozřejmě žádat i právnická společnost, tedy firma, která chce financovat nějakou nemovitost. Nebankovní hypotéka se vyznačuje tím, že při poskytnutí společnost neprohlíží registry dlužníků. Nepřihlíží tedy k záznamům uvedených ani v CBCB, LLCB či SOLUS. Hypotéku je možné poskytnout i lidem, na jejichž majetek je aktuálně uvalena exekuce. Pro poskytující instituci to rozhodně není překážkou.

Možnosti nebankovní hypotéky

Ke standardním podmínkám hypotéky nabízí nebankovní hypotéka možnost ručení nemovitostí, která je ve vlastnictví třetí osoby. Nejčastěji jde o přátele, rodinu a podobně. Stačí tedy, aby se někdo z rodiny či přátel zaručil svou nemovitostí za vaše závazky a nebankovní hypotéku snadno získáte. Samozřejmostí je pak nebankovní hypotéky pro osoby či firmy, které mají ve vlastnictví dům či byt. Stačí pouze uvést na katastru nemovitostí zástavní právo na daný objekt.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Podobné články

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis je velmi vhodný produkt prakticky pro každého. Díky bohatým zkušenostem společnosti, je půjčka velmi výhodná, jelikož korespo...

Půjčka do 50 000 – Provident

Půjčka do 50 000 Kč od Provident je jedním nejvyužívanějších spotřebitelských úvěrů současnosti. Společnost se snaží vycházet svým klientům ...

Ferratum půjčka SMS

Ferratum SMS půjčka je jedinečnou možností, jak snadno a velmi rychle získat menší finanční obnos. Ferratum SMS půjčka je skvělým nástrojem ...

Hypotéky pro mladé

Hypotéka pro mladé je velkou pomocí začínajícím rodinám, kdy Státní fond rozvoje bydlení je kombinován s klasickým hypotečním úvěrem. Primár...

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.