500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky představují velmi specifický segment trhu. Tento druh půjček poskytují buď celé instituce, nebo jednotliví investoři. Je zde rozdíl především v tom, jak se nahlíží na klienta. Banka nechce žádnému, byť jen nepatrně, problémovému klientovi půjčit prakticky ani korunu. To nebankovní instituce a investoři právě tento typ lidí vyhledávají a nabízejí jim své nebankovní půjčky.

Zavedená instituce nabízející nebankovní půjčky

Na nebankovním trhu se za řadu let fungování vytvořilo několik silných hráčů, kteří poskytují nebankovní půjčky globálně po celé zemi. Jde o instituce, které fungují prakticky na principu banky, avšak nemají dané povolení. Ani ho nechtějí. Pracují jako klasická společnost, která má právě na nebankovních půjčkách postavenu svou obchodní strategii. Jde o velké firmy, které nabízejí široké spektrum nebankovních půjček od jednoduchých a rychlých, až přes náročné a velmi objemové půjčky. Jejich přístup je velmi korektní a díky dlouhodobému fungování na finančním trhu se dá říci, že jde o zavedené instituce poskytující půjčky jako svůj hlavní podnikatelský produkt.

Nebankovní půjčky od investorů

Investoři, kteří nabízejí své půjčky občanům, fungují na principu volných peněžních prostředků, které chtějí využít, aby neztrácely hodnotu. Jde o půjčení peněz prostřednictvím nebankovních půjček, kdy investor se na určitou dobu vzdá svých peněz, avšak po čase mu za ně dlužník zaplatí ještě navíc o přidaný úrok. Jde o typické reklamy v časopisech, novinách či na zastávce. Jedná se o relativně drahý zdroj financování, jelikož nebankovní půjčky od soukromých investorů nejenže jsou velmi rizikové, ale kvůli tomu, aby se investorovi vůbec vyplatily, jsou nabízeny s vyšším úrokem, než jak je u podobných úvěrových produktů zvykem. Avšak člověku, který má záznam v registru a nechce či nemůže doložit své příjmy, přijde právě tato nebankovní půjčka rozhodně vhod.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.