500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Nebankovní půjčky do 24 hodin

Nebankovní půjčky do 24 hodin

Nebankovní půjčky do 24 hodin jsou rychlou a bezproblémovou pomocí pro ty, jež potřebují ihned a bezodkladně finanční rezervu. Nebankovní sektor v podobě zavedených institucí a individuálních investorů představuje široké pole působnosti v oblasti půjček do 24 hodin. Každý věřitel se totiž snaží vyřešit žadatelovi potíže co možná nejrychleji, a proto se nebankovní půjčky do 24 hodin staly pomalu standardem při vyřizování. Každý chce totiž peníze nejrychleji, jak je to možné, tudíž je potřeba pracovat velmi rychle, věcně a ku prospěchu žadatele.

Rizika spojená s nebankovní půjčkou do 24 hodin

Důležité je si uvědomit, že nebankovní půjčka do 24 hodin může mít celou řadu podob. Ať už se jedná o ryze účelovou půjčku například na bydlení, či naprosto neúčelovou půjčku na nejrůznější nákupy. Vždy je třeba být velmi obezřetný a při výběru věřitele volit na základně objektivních údajů a informací. Nejlépe je vybrat zavedenou instituci, která má dobré jméno a na nebankovním trhu se již nějaký čas pohybuje. Pak se totiž člověk má šanci vyhnout pochybným prodejcům půjček a nestandardním postupům, které často soukromí investoři praktikují, jelikož nejsou tak důsledně dozorováni jako zavedené stabilní nebankovní instituce.

Vyřízení půjčky do 24 hodin

Vyřízení nebankovní půjčky do 24 hodin je jak název napovídá velice rychlé. Za jeden den se stihne vyřídit veškerá administrativa a klient spokojeně odchází s penězi v kapse, či si je nechá poslat na účet. Postačí dva doklady totožnosti popřípadě doklad o výši příjmů či výpis z bankovního účtu (v závislosti na druhu nebankovní půjčky) a vše je vyřízeno. Nebankovní instituce se snaží vycházet klientovi maximálně vstříc a tak mají k dispozici i větší obnosy peněz pro případné náročnější půjčky.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.