500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Oberbank AG

Oberbank AG

Historie Oberbank AG sahá až do roku 1869, kdy byla společnost založená jako Bank für Oberösterreich und Salzburg. Postupem času se společnost vyvíjela až k dnešní podobě, kdy je Oberbank nezávislou a velmi dynamickou bankou v centru Evropy. Svou hlavní centrálu má společnost v Linci v Rakousku. V roce 2004 vstoupila Oberbank i na český trh, kde získala své právoplatné místo a postupně rozšiřuje své pobočky do větších měst, aby mohla být klientům více na blízku.

Profil společnosti

Oberbank je akciovou společností, která disponuje zhruba 1 700 zaměstnanci. Nabízí kompletní bankovní služby pro fyzické osoby i firemní klienty. Důležitá je pro Oberbank flexibilita produktů a jejich atraktivnost pro zákazníka. Díky těsnému uspořádání a cílení banky na střed Evropy je Oberbank klientovi stále na blízku pro řešení jeho případných problémů. Jde o regionální banku, a proto jsou procesy při jednání a bankovních operací velmi zkráceny. Spolehlivost a jistota dávají Oberbank dostatek prostoru pro rozvoj a získávání nových klientů.

Produkty Oberbank

Oberbank nabízí své produkty pro osobní klienty, společnosti, na trhu cenných papírů a na poli investování. Pro privátní klienty společnost má v portfoliu klasické bankovní produkty – účty, platební karty, úvěry, spoření a investování. Navíc přidává Oberbank speciální individuální poradenství. Společnosti mohou využívat vedle již zmíněných produktů navíc nejrůznější metody zajištění, financování a investic. Na poli cenných papírů představuje Oberbank produkty z burzy, tržních trendů a podílové listy. A v poslední škále produktů v oblasti investování a vztazích s investory připravuje Oberbank detailní analýzy, charakteristiky a vyhodnocování nejzajímavějších příležitostí, jež aktuálně trh nabízí.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.