500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

PPF banka

PPF banka

PPF banka je akciovou společností působící na českém trhu již od roku 1992. Je součástí nadnárodní finanční skupiny PPF, která celosvětově obchoduje a financuje nejrůznější činnosti napříč podnikáním. Samotná banka PPF pak začínala jako menší bankovní instituce se zaměřením na městkou komunální klientelu. Společnost se dále rozšiřovala až do dnešní podoby, kdy nabízí služby pro podniky, investiční celky a možnosti obchodování s nejrůznějšími finančními nástroji na mezinárodním trhu. PPF banka již není pouze regionální institucí, ale významnou středoevropskou bankou s dobrým jménem a kvalitními službami.

Profil PPF banky

PPF banka funguje od roku 2005 jako jedna ze tří společností, která řídí a zodpovídá za expanzi celé skupiny PPF do střední a východní Evropy. Jde hlavně o zajištění finančních zdrojů na dluhových a kapitálových trzích. Navíc díky vlastní bance může PPF využívat všech výhod, které jsou s tímto spojené. Jde o snazší finanční operace, bankovní záruky a nejrůznější další formy zajištění.

Produkty PPF banky

PPF banka rozlišuje své produkty podle jejich významu, ne podle toho, komu jsou určeny. Vše začíná u klasických běžných účtů, které jsou podpořeny ještě regionálními a komunálními účty. Dále PPF banka nabízí tuzemský a zahraniční platební styk spojení s nejrůznějšími operacemi. K tradičním službám je pak ještě nutné přidat platební karty, debetní styk a klasické úvěry. Zajímavější situace je pak u produktů PPF banky v oblasti odkupu pohledávek, bankovních záruk, Trading, Sales a MiFID. Vše je samozřejmě podporováno fundovaným a přesným poradenstvím poradců PPF banky, kteří dokáží připravit všechny podklady, dokumenty a nabídnout nejvhodnější možnost, jak své potřeby zafinancovat. Navíc banka PPF nabízí možnosti a poskytuje služby samosprávním celkům, městům i obcím, čímž velmi výrazně podporuje celou ekonomiku České republiky.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.