500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Profi Credit

Profi Credit

Profi Credit Czech je akciovou společností. Působí na českém trhu od roku 1994 pod minulým názvem Profireal, a. s. Prvotní činnost společnosti byla v oblasti obchodu s nemovitostmi, které postupem času přešel k odkupu a správě pohledávek. Od roku 2000 pak došlo k zásadní změně a společnost Profi Credit již funguje výhradně jako instituce poskytující finanční služby v podobě finančních půjček a úvěrů. Zákazníci jsou především fyzické osoby, které nepodnikají.

Profil společnosti Profi Credit

Od roku 2003 nabízí společnost Profi Credit své produkty i v podnikovém sektoru, takže dokáže uspokojit oba hlavní segmenty trhu. Profi Credit vždy nabízí osobní přístup ke každému klientovi, a proto jsou také půjčky a úvěry od společnosti nabízeny pomocí rozsáhlé sítě úvěrových poradců. Díky tomu je možné s každým klientem probrat jeho aktuální situaci do detailu a je možnost nabídnout mu opravdu konečně a komplexní řešení jeho situace. Společnost se navíc opírá o zkušenosti svého nadnárodního vlastníka Profireal Group, který působí v 5 zemích střední a východní Evropy.

Produkty společnosti

Profi Credit nabízí své produkty rozdělné podle toho, komu jsou určeny. První možností jsou zaměstnanci, důchodci a ženy na mateřské dovolené, následují živnostníci a nakonec podnikatelé. Každý má možnost využít produktu, který je přesně připraven podle jeho požadavků a možností. Všechno potom zastřešuje jedinečná a rychlá online půjčka, kde pomocí jednoduché kalkulačky člověk zjistí, kolik bude splácet, půjčí-li si danou částku po dobu zadaných měsíců. Vše je velmi jednoduché a přehledné. Profi Credit se snaží nabízet produkty, které zákazníky osloví. Proto do svého produktového portfolia přidal také konsolidaci půjček, kdy spojí několik nevýhodných půjček do jediné levnější. Dále pak nabízí nebankovní produkty v podobě půjček na zástavu. To je velmi vhodné pro klienty, kteří aktuálně nemají peníze, avšak mají k dispozici movitý či nemovitý majetek. Díky tomu pak od společnosti Profi Credit mohou velmi snadno získat relativně i velkou sumu peněz.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.