500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Provident Financial

Provident Financial

Společnost Provident Financial, respektive International Personál Finance, podniká v České republice již od roku 1997. Jedná se o zavedenou instituci, která své prvopočátky měla ve Velké Británii. V současnosti funguje v řadě zemí střední a východní Evropy a v Mexiku.

Profil společnosti Provident Financial

Provident Financial je dynamickou firmou, která disponuje celkem více než 5 000 zaměstnanci a více než 30 000 obchodními zástupci pro poskytování hotovostních půjček. Jde o zavedenou finanční instituci, která se dlouhodobě snaží zlepšovat úvěrové prostředí v naší zemi a přispívat k zodpovědnému půjčování peněz občanům.

Nabídka Provident Financial

Společnost nabízí velmi jednoduchý produkt, který je primárně zaměřen spíše na občany s nízkými příjmy a právě jim je také uzpůsoben. Jedná se o velice snadný a rychle vyřízený obchod. Půjčka od Provident Financial je vyřízena během několika málo hodin a peníze jsou okamžitě k dispozici. Společnost si navíc neúčtuje žádné další poplatky a klient přesně ví, kolik, kdy a kde má zaplatit. Díky velké flexibilitě půjčky je možné ji individuálně nastavit přesně podle potřeb daného klienta a jeho požadavků. Půjčka Provident je tedy snadná, přesná, rychlá a bez ručení použitelná na cokoliv.

Strategie a vize Provident Financial

Společnost Provident Financial chce být předním poskytovatelem jednoduchých a přehledných finančních produktů, především půjček, pro segment zákazníků s nízkými příjmy. Proto se společnost snaží budovat odpovědný vztah se zákazníkem, prohlubovat ho a společně s obchodními partnery působit na zdravou platební morálku v daných lokalitách, kde společnost působí. Jde především o zodpovědné úvěrování a jasně stanovená pravidla, která je nutné dodržovat.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.