500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis je velmi vhodný produkt prakticky pro každého. Díky bohatým zkušenostem společnosti, je půjčka velmi výhodná, jelikož koresponduje s požadavky klientů. Společnost Cofidis je zavedenou institucí a poskytuje půjčky v podobě spotřebitelských úvěrů již řadu let.

Proč vybrat půjčku u Cofidis

Cofidis půjčka je jednoznačně velmi snadno obsluhovatelná a její vyřízení je nenáročné. K vyřízení půjčky postačí dva doklady totožnosti, doložení příjmu a výpis z účtu. V některých případech pak postačí smlouva o zřízení běžného účtu v bance. Půjčka Cofidis je poskytována bez poplatku za zřízení a ani se neplatí žádné další poplatky za vedení půjčky a podobně. Předčasné splacení je také samozřejmě zdarma a bez zbytečného papírování. Jedná se tedy o velmi uživatelsky přívětivou formu půjčování peněz.

Flexibilita půjčky Cofidis

Půjčka Cofidis je velmi flexibilní a člověk si může i v průběhu splácení změnit částku, kterou bude měsíčně společnosti odesílat. Je možné částku navýšit i snížit, dle aktuálních požadavků klienta. Navíc je k půjčce Cofidis poskytováno pojištění proti nemožnosti splácet, které chrání klienty před případnou nemocí či pracovní neschopností. Snadno se tak klient Cofidis vyhne problémům při ztrátě pravidelných měsíčních příjmů. Navíc pro ještě větší usnadnění administrativy je možné o půjčku Cofidis zažádat prostřednictvím internetu. Vyplněním jednoduchého formuláře člověk ihned odešle na pobočku svůj požadavek. Následně je mu pak zaslána předvyplněná smlouva, kterou jenom podepíše a zašle zpět do společnosti. Vše velmi snadno a jednoduše.

Vlastnosti půjčky Cofidis

Díky své flexibilitě a možnostem měnit splácené částky je půjčka Cofidis vhodná pro celou řadu klientů. Je sjednána vždy pouze výše minimální měsíční splátky, kterou musí klient dodržet. Kolik a kdy zaplatí navíc, je plně v jeho režii. Díky tomu je možné bez poplatků půjčku Cofidis splatit dříve a následně si ji znovu obnovit.

Výhody půjčky Cofidis

  • rychlé vyřízení půjčky
  • žádné měsíční poplatky
  • zdarma vyřízení a zprostředkování půjčky
  • předčasné splacení bez sankcí
  • možnost pojištění proti neschopnosti splácení
Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Podobné články

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéka je velice důležitým produktem, protože dokážou pomoci lidem, kteří nemají dostatečné možnosti při žádání u bankovního se...

Ferratum půjčka SMS

Ferratum SMS půjčka je jedinečnou možností, jak snadno a velmi rychle získat menší finanční obnos. Ferratum SMS půjčka je skvělým nástrojem ...

Půjčka na auto

Půjčka na auto je striktně účelový produkt, který je možné využít na řadu nákupů, které s pořízením vozidla souvisejí. Jde především o koupi...

Půjčka do 50 000 – Provident

Půjčka do 50 000 Kč od Provident je jedním nejvyužívanějších spotřebitelských úvěrů současnosti. Společnost se snaží vycházet svým klientům ...

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.