500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčka Home Credit

Půjčka Home Credit

Home Credit nabízí celou paletu možností, jak financovat své nákupy. Jde o hotovostní půjčku či splátkový prodej, představovaný klasickým spotřebitelským úvěrem. Obě tyto možnosti je možné u Home Credit velice snadno zařídit. Díky široké podpoře a spolupráci po celé zemi je navíc možné nakoupit na splátky již přímo u prodejce a pouze počkat na schválení od Home Creditu.

Postup vyřízení půjčky u Home Credit

K vyřízení půjčky od Home Credit postačují dva doklady totožnosti a celé vyřízení je otázkou několika málo okamžiků. Předběžné schválení a následný kontakt od pracovníka společnosti je velmi brzký a celá transakce tak může být uzavřena záhy. Při hotovostním úvěru je možné žádat na jakékoliv poště. U spotřebitelského úvěru, tedy nákupu na splátky, pak člověk žádá přímo u prodejce, který tuto možnost nabízí. Díky velkému rozšíření společnosti Home Credit je tak možné v každém dobrém obchodě využít této skvělé možnosti a nakupovat i bez potřebných prostředků.

Výhody úvěru od Home Credit

Spotřebitelský úvěr či hotovostní půjčka od Home Credit jsou skvělými produkty především pro svou snadnou administrativu. Žadatele společnost nezatěžuje zbytečnými dotazy na výši příjmu, bonitu, bezdlužnost a podobně. Pouze pomocí dvou dokladů totožnosti ověří identitu a pomocí svých interních nástrojů pracovník společnosti rozhodne, zda příslušnému žadateli bude půjčka poskytnuta či nikoliv. Pokud je jednou úvěr schválen, není o něj podruhé nutné žádat. Dostanete ho prakticky automaticky. Rychlé vyřízení přímo v prodejně také uvítá řada občanů, jelikož nemusejí nikam chodit a produkty, které potřebují, si ihned odnášejí domů. Tím pádem je možné nakupovat i bez hotovosti a bez ručitele, jelikož Home Credit nevyžaduje u nižších částek pro nákup spotřebního zboží žádné ručitelské závazky. Navíc společnost garantuje stálou a neměnnou výši splátky a to po celou dobu trvání úvěru.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.