500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčka na auto

Půjčka na auto

Půjčka na auto je striktně účelový produkt, který je možné využít na řadu nákupů, které s pořízením vozidla souvisejí. Jde především o koupi nového či ojetého automobilu a užitkového vozu, nakoupení do společnosti nebo jako IČ, financování užitkového vozu od roku výroby 1985 a osobního vozu od roku výroby 1995. Od 1. 1. 2008 navíc je možné odpis zdaní po dobu 5 let.

Pro koho je určena

Určení půjčky na auto je pro soukromé osoby, tedy občany starší 18 let. Dále pak pro podnikatele, právnické osoby i státní instituce, které mají zájem o nákup či financování automobilu z cizích zdrojů.

Vyřízení půjčky na auto

Vyřízení je opravdu snadné. Jelikož se jedná o účelový finanční produkt, je však nutné doložit instituci, že peníze šly opravdu na nákup daného automobilu. Jde o bezhotovostní úvěr, který získá snadno prakticky každý. Obvykle jde tedy o jednorázové uhrazení faktury prodejci automobilu institucí. Sjednání je velmi rychlé a nenáročné. Je nutné splatit první přímou platbu, která začíná již na 5% ceny vozidla.

Vlastnosti půjčky na auto

Jelikož se jedná o ryze účelový produkt a instituce má jistotu v podobě vozidla, tak je po celou dobu splácení půjčky neměnný úrok. Zájemce o půjčku se stane držitelem technického průkazu o vozidle. Půjčku může postupně či předčasně splácet bez omezení, avšak musí dodržet minimálně splátkové termíny a částky. Velmi zajímavou možností je i prodej koupeného vozu a stálém splácení. Jedná se o situaci, kdy se klient dostane do finančních potíží a potřebuje aktuálně řešit své peníze. Podmínky se ani v této situaci nemění a klient splácí podle předem daných pravidel.

Výhody půjčky na auto:

  • převedení TP na nového majitele
  • možnost prodeje automobilu
  • odpočet DPH a nárokování státních příspěvků
  • fixní úroková sazba
  • podmínky nastaveny přímo na míru každému klientovi
Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Podobné články

Půjčka Cofidis

Půjčka Cofidis je velmi vhodný produkt prakticky pro každého. Díky bohatým zkušenostem společnosti, je půjčka velmi výhodná, jelikož korespo...

Ferratum půjčka SMS

Ferratum SMS půjčka je jedinečnou možností, jak snadno a velmi rychle získat menší finanční obnos. Ferratum SMS půjčka je skvělým nástrojem ...

Půjčka do 50 000 – Provident

Půjčka do 50 000 Kč od Provident je jedním nejvyužívanějších spotřebitelských úvěrů současnosti. Společnost se snaží vycházet svým klientům ...

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.