500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce je nabízena jak bankovním tak nebankovním sektorem. V bankovnictví je rozhodující věk žadatele. Banky totiž půjčují pouze do určité hranice, kterou si samy stanovují a starším lidem již z pohledu vysokého rizika nesplacení peníze neposkytnou. Zato nebankovní instituce jsou ochotné půjčit peníze seniorovi prakticky v každém věku. A často jako doklad požadují pouze identifikační údaje z občanského průkazu.

Vyřízení půjčky pro důchodce

Půjčka pro důchodce je standardním finančním produktem v bankovním i nebankovním sektoru. Pro její vyřízení musí senior předložit dva platné doklady totožnosti, díky kterým dojde k jasné identifikaci žadatele. Pokud pak dostává důchod žadatel pomocí složenky, je vhodné i tuto skutečnost doložit a přidat k žádosti. Získá tím podstatně lepší podmínky, než pokud by potvrzení o velikosti důchodu nepřipojil. Věřitel tak dostane dodatečnou informaci, která mu odhalí další skutečnost, jež má vliv na výpočet velikosti půjčky a výše splátek. Díky dokladu o výši důchodu tak má instituce relativně důležitý a přesný údaj o bonitě seniora, ze které se vypočítává maximální výše půjčované částky.

Ručení za půjčku pro důchodce

Půjčka pro důchodce je z řady hledisek pro poskytující instituci velice riziková. Proto se snaží nabídnout žadatelům i další podpůrné prostředky, kterými se chrání jak žadatel proti problémům se splátkou, tak banka před nesplácením půjčky. Do hry vstupuje tedy pojištění a to pojištění proti smrti, invaliditě či ztráty zdroje příjmů. Vše odvislé od individuálních případů a jejich řešení. Půjčky pro důchodce jsou totiž velmi tvárné a připravované na míru každému jednotlivci. Těžko je totiž možné ploště poskytnout půjčku bez znalosti klienta a jeho fungování.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.