500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je velmi zajímavý finanční produkt. Jedná se o půjčku, kde člověk nemusí dokládat příjmy, bezdlužnost, čistý rejstřík dluhů ani ručit majetkem. Její vyřízení je velmi rychlé. Půjčka pro každého je opravdu velmi otevřená a nebankovní společnosti, které ji obvykle poskytují, jsou žadatelům ochotni vyjít velmi vstříc.

Vyřízení půjčky pro každého

Celé vyřízení půjčky pro každého je vzhledem k minimální administrativní náročnosti opravdu snadné. Dva doklady totožnosti a půjčka je vyřízena. Instituce si pomocí svého systému roztřídí žadatele a podle toho jim nastaví maximální možnou výši půjčky. Podle toho se pak může žadatel rozhodnout, kolik si půjčí a za jaký úrok.

Výhody a nevýhody půjčky pro každého

Jednoznačnou výhodou je bezesporu prakticky nulová administrativní náročnost. Stačí identifikovat žadatele a vše je bez problémů. Velmi rychlé vyřízení a nastavení jasných parametrů, kterých se musí žadatel držet. K dalším výhodám tohoto druhu půjček patří jejich opětovné poskytování. Při dalším žádání je totiž klient pro instituci „známým“ a ta je mu proto schopna a ochotna poskytnout sumu vyšší a třeba i za lepších podmínek. Postupně se pak klient může dostat až k zajímavým částkám, na které by rozhodně při první žádosti nedosáhl. Určitou nevýhodou půjčky pro každého je její vyšší úročení. Jde o pokrytí rizika z neplacení, jelikož instituce nemají o klientovi prakticky žádné informace. Musí se tedy chránit vyšším úrokem a navíc často používanými rozhodčími doložkami. Tím pak při případném sporu řeší situaci rozhodce, který je často s poskytující institucí provázán a klient tak má velice malou šanci spor vyhrát. Proto je velmi důležité řádně půjčku pro každého splácet, jinak se klient nevyhne problémům s exekutorem a vymáháním dlužné částky.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.