500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky

Půjčky

Půjčky jsou úvěrové nástroje, které umožňují financovat vlastní potřeby z cizích zdrojů. Nejčastěji jde o půjčení a převod peněz, které jsou potřeba na nejrůznější nákupy zboží či služeb. Půjčky jsou v současnosti významnou součástí našeho života, jelikož se dnes vyplatí půjčit si a splácet, než čekat a nechat si ujít příležitost aktuálně nakoupit. Půjčka představuje závazek dlužníka půjčené prostředky splatit. Jde o jasný věřitelský vztah, kdy je nutné splatit nejenom částku za půjčku, ale i peníze navíc, takzvaný úrok.

Úrok půjčky

Velikost úroku z každé půjčky je silně individuální. Záleží na instituci či investora, od kterého jsou peníze poskytnuty, dále do hry vstupují faktory jako zajištění, ručení, velikost půjčky či doba splatnosti. Ne nedůležitým faktorem je také účelovost, jelikož neúčelové půjčky jsou relativně dražší, než ty účelové, kde věřitel přesně ví, kam jeho peníze putují a má možnost jejich lepší ochrany a snížení rizika.

Půjčky a jejich poskytovatelé

Na jedné straně tedy stojí člověk, který potřebuje peníze. Druhou stranu pak představují instituce, či soukromé osoby, které disponují volnými peněžními prostředky a rádi by je někam investovali. I taková půjčka je totiž druh investice. Za půjčení peněz si účtují úrok, který představuje jejich výnos. Instituce se dělí podle jejich příslušnosti na bankovní a nebankovní. Bankovní instituce poskytují půjčky za dohledu České národní banky a nebankovní instituce dozoruje Česká obchodní inspekce. Vše totiž musí být řádně hlídáno, aby žadatelé o půjčky nebyli znevýhodňováni.

Druhy půjček

Finanční trh a speciálně trh půjček je velmi rozmanitý. Vyznat se ve spleti jednotlivých možností je opravdu relativně velkým problémem. Noviny, rádio, televize i internet jsou plné informací o klasických půjčkách, spotřebitelských úvěrech, hypotékách, rychlých penězích a podobně, avšak vybrat právě ten správný produkt může být někdy velmi složité. Proto je důležité získat dostatečné informace a s těmi následně pracovat.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.