500 Kč - 5000 Kč
Rychlá sms půjčka před výplatou, půjčku vyřídíte on-line do 10 minut, bez schůzky, stačí mobilní telefon.
3000 Kč - 50 000 Kč
Bez ručitele, Bez registru, Bez poplatků, Vyřízení během pár minut z pohodlí domova.
až 150 000 Kč
Půjčka s optimální splátkou od renomované společnosti. Vyřízení do 10 minut online.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou vhodné jak pro osoby, které nemohou doložit adekvátní příjem, tak i pro osoby, které nechtějí svůj příjem sdělovat. Půjčka bez potvrzení příjmu je tak přijatelná pro člověka, který se ocitl ve finanční tísni a nutně potřebuje půjčit. Nemůže doložit několik měsíců nazpět své příjmy, jelikož například má novou práci. A právě pro takového klienta je půjčka bez potvrzení o příjmu nejschůdnějším řešením. Jde o velmi oblíbený produkt, se kterým jsou spojené řady výhod, avšak na druhé straně stojí i jejich vyšší cena, jelikož poskytovaný úrok musí pokrýt vyšší rizikovost klienta, který instituci neposkytne informace o své mzdě či platu.

Jednoduchý proces schválení půjčky

Půjčka bez potvrzení příjmu se těší velké oblibě i z důvodu své časové a administrativní nenáročnosti. Žadatel nemusí při schvalování půjčky procházet složitým procesem a dokladovat nejrůznější skutečnosti. Instituce obvykle vyžadují pouze dva doklady totožnosti pro ověření identity žadatele, k čemuž poslouží nejlépe občanský a řidičský průkaz. Pas je obvykle také akceptován. Poskytující společnosti navíc často garantují, že půjčku bez potvrzení příjmu jsou schopny vyřídit během velmi krátké doby a během jediného dne je možné mít peníze na účtu. Půjčka bez potvrzení příjmu je rychlým řešením nejrůznějších finančních problémů.

Rizikovost půjčky bez potvrzení o příjmu

Z hlediska rizikovosti půjčky bez potvrzení bez potvrzení o příjmu se jedná o relativně nezabezpečený produkt. Finanční instituce se tak musejí chránit více než obvykle. Nejčastěji se tato ochrana projeví ve vyšším úroku a logicky vyšší roční procentuelní sazbě nákladů. To je daň za rychlost vyřízení a nižší administrativní náročnost půjčky bez potvrzení o příjmu. Nebankovní instituce se tímto chrání před případnými problémy s neplatiči a snaží se omezit ztráty na minimum.

Zkuste taky půjčky bez poplatků pro všechny klienty s příjmem.

Finanční aktuality

23.12.2010 - Nebankovní půjčky

Potřebujete peníze a máte zápis v bankovním registru? Vyzkoušejte nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Jsou to úvěry poskytované pro klienty se zápisem v registru a bez zástavy.

29.10.2010 - Půjčky bez registru

Jeno z nejoblíbenějších půjček jsou půjčky bez registru. Tyto úvěry jsou určeny pro lidi co mají zápis v registru ale přesto potřebují peníze. V takové případě jim banka peníze nepůjčí. Proto je nutné využít nebankovních společností, které poskytují půjčky i klientům se zápisem v registrech.

27.09.2010 - Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned patří k úvěrům, které je těžší získat. Klient, který žádá o peníze musí prokázat dostatečnou bonitu a schopnost splácet. Snadnější to bude mít člověk, který může ručit nějakým hmotným majetkem(nemovitost, auto, atd..). Pokud klient nemá čím ručit, je dobré pokud si sežene aspoň nějakého ručitele, který se za něho zaručí. Případně můžou o půjčku požádat manželé aby měli větší šanci ke schválení.